Іспит в МРЕВ

02.09.2015

Іспиту в МРЕВ

Іспит в МРЕВ
Іспит в МРЕВ

ІСПИТУ В МРЕВ завершальний етап навчання в автошколі. Через 10 днів, тиждень у Вас іспиту в МРЕВ . Ви хвилюєтеся, розпитуєте друзів, знайомих, викладачів з першого разу здати іспит при випуску з автошколи .

Головне напуття — постарайтеся бути на іспиті разом зі своєю групою.

У строк здайте всі заліки і внутрішні іспити в автошколі! Тоді Ви разом зі своєю групою організовано підете здавати іспит в МРЕВ. На складання теоретичного іспиту в МРЕВ Вас супроводжує Ваш викладач від автошколи, який надасть Вам психологічну підтримку. Також зазвичай автошколою надається навчальний автомобіль для здачі практичного іспиту в ДАІ — автомобіль. керувати яким Ви вже звикли, на якому проходили Ваші уроки водіння .

За статистикою учень, який не здає з першого разу практичний іспит в МРЕВ (водіння ), зазвичай перездає його кілька разів. Перескладання іспиту з водіння може відбуватися вже на іншому автомобілі, що вносить додаткову складність при здачі іспиту.

Як правило, теоретичну частину іспиту курсанти здають з першого разу, особливо жінки, так як більш серйозно і відповідально підходять до навчання.

Водіння здають в два етапи: водіння на майданчику і їзда по місту. На жаль, до практичної частини іспиту — водінню готуються курсанти не на 100%. Багатьом курсантам потрібні додаткові години водіння, щоб більш впевнено почувати себе за кермом. І як результат — на другому етапі, водіння по місту, часто курсанти роблять багато помилок, що призводить до негативного результату на іспиті. Та й нові вимоги до складання іспитів в МРЕВ передбачають більш серйозну підготовку водія і його більш стабільне і безпечне керування автомобілем.

Рекомендую звернути більш серйозну увагу вдосконаленню навичок водіння в умовах міста і в щільному потоці руху. Для успішної здачі іспиту за управління автомобілем в умовах міста Ви повинні навчитися:

  • добре відчувати свою смугу дороги,
  • вміти своєчасно здійснювати всі маневри, також вчасно попереджаючи про це інших учасників дорожнього руху,
  • при цьому Ви повинні вчасно бачити всі дорожні знаки, розмітку,
  • стан свого автомобіля (показання приладів),
  • позначені (і, що не менш важливо, можливі) маневри інших учасників дорожнього руху, що знаходяться поблизу Вашої машини,
  • та й взагалі все, що відбувається навколо вас на дорозі.

При цьому, зрозуміло, Ви повинні досконало володіти своїм автомобілем і впевнено керувати їм як би «сліпим методом», щоб не відволікати свою увагу від дорожньої обстановки та показання приладів автомобіля.

Все це, безсумнівно, вимагає для більшості курсантів більш серйозної та тривалої підготовки, ніж відведений для цього обов’язковий курс навчання в автошколі, тому рекомендую заздалегідь спланувати свій час на період навчання, щоб приділити більший його обсяг безпосередньо водінню, наприклад за додаткову плату в автошколі або ж з приватним інструктором.

На власному автомобілі з батьком, чоловіком, другом, нареченим не раджу купувати навички водіння, так як це чревате наслідками не тільки у вигляді нервового зриву, подряпин і вм’ятин автомобіля, але і штрафом від охоронців порядку.

Вдалої Вам здачі іспит в МРЕВ з першого разу!

Короткий опис статті: іспит в даі Іспит в МРЕВ, водіння, автомобіль, автошкола, здача іспиту, навчання в автошколі дорожній рух, здача іспиту в мэро, керування автомобілем у Іспиту в МРЕВ,водіння,автомобіль,автошкола,здача іспиту,навчання в автошколі дорожній рух,здача іспиту в мэро,керування автомобілем у

Джерело: Іспиту в МРЕВ

Також ви можете прочитати