Іспит в ГИБДД р. Петрозаводська

07.08.2015

Навчання on-line

Програма «Іспит ГИБДД»

Будь-який іспит — це стрес. А де стрес — там і дурні помилки. Людина, який відвідав всі лекції і старанно вчив Правила дорожнього руху «завалює» іспит із-за того що, приміром, не розібрався в системі управління програмою ГИБДД.

Для допомоги учням «Престижу», фахівці автошколи створили і запустили спеціальну програму візуально повторює додаток використовується для прийому іспитів в ГИБДД р. Петрозаводська.

Це по-справжньому унікальний продукт: за зовнішнім виглядом, способом управління і реакції на відповіді програма точно імітує програму ГИБДД.

Учні автошколи «Престиж», які вже випробували «Іспит ГИБДД» і отримали права, дають додатком дуже високу оцінку. Це соверешнно зрозуміло, адже прийшовши на іспит вони хвилювалися набагато менше товаришів і зберегли нерви до наступного етапу. Завдяки цьому здача водіння пройшла спокійніше, а значить — краще.

Основна мета програми — вироблення і закріплення у користувачів корисних навичок роботи з програмою ГИБДД. Прийшовши на іспит, учень «Престижу» не буде тиснути кнопки навмання, впадаючи в паніку і втрачаючи час. На іспиті учень «Престижу» побачить знайому систему управління і програму зі звичними реакціями. Весь його час буде витрачено на рішення питань, а не на звикання до програми.

Для роботи в нашій програмі не потрібно ходити в комп’ютерний клас або купувати диск! Достатньо отримати доступ (пароль) і можна цілодобово тренуватися не виходячи з дому. Входити в програму можна з будь-якої точки світу, був би Інтернет!

Нова програма серйозно допомагає учням і підвищує відсоток здачі іспитів з першого разу.

З демо-версією «Іспиту ГИБДД» ви можете ознайомитися на сайті автошколи «Престиж».

Короткий опис статті: іспит в гибдд

Джерело: Іспит в ГИБДД р. Петрозаводська

Також ви можете прочитати