Іспит в ГИБДД автошколі спб-видача прав в автошколі світлофор

09.08.2015

Іспит ГИБДД

Іспит в ГИБДД автошколі.

1.Теоретичний іспит.

Квитки ПДР.

Іспит ГИБДД і видача прав відбувається в автошколі. Тільки в автошколі Світлофор на Хрулева 13 обладнані навчальні класи і автодром для успішної здачііспиту ГИБДД.

Навчальний клас призначений тільки дляздачі квитків ПДР. Одночасно заходить близько 20 осіб,(на моніторі будуть написані Ф. В. О. учня). Інспектор ГИБДД присутні до кінця іспиту. Підказувати і користуватися шпаргалками заборонено ( інспектор відразу зніме порушника з іспиту ). іспит за білетами ПДР відводиться кожному 20 хвилин. Всі питання змішує між собою комп’ютер, тому у квитку будуть питання з різних квитків ПДР. і тому квитки потрібно саме вчити напам’ять. Рекомендуємо вирішувати квитки ПДР щодня, як мінімум за тиждень до іспиту. Тільки наполегливість і наполеглива праця, запорука успішного результату. Бажаємо успіху!

Іспит в ГИБДД автошколі спб-видача прав в автошколі світлофор
Іспит в ГИБДД автошколі спб-видача прав в автошколі світлофор

Рис.1 Місце здачіквитків ПДР. Рис.2 Клас для здачі іспиту.

Практичний іспит.

Практичне водіння проходить у 2 етапи. Спочатку водіння на автодромі, а потім по місту.

1. Практичний іспит на автодромі .

На автодромі автошколи проходить практичне водіння (тут же учні практикуються і здають шкільний іспит автошколи). І, якщо учень добре засвоїв практичне водіння з інструктором при навчанні, то проблем на іспиті ГИБДД не виникає). На автодромі складають три елементи:

  • рушання з місця на підйомі і спуску з підйому (зупинка перед стоп-лінією).
  • рух і маневрування заднім ходом (парковка).
  • розворот в три прийоми.

Все три елемента освоюють практично все, будь-якого віку. Головне не поспішати і зберігати спокій. Учень веде машину один, на першій передачі, без перешкод праворуч і ліворуч, на вже знайомому при навчанні автодромі. Інспектор ГИБДД. тільки спостерігає здалеку, як і інструктор. Тут все залежить від вас, тільки від вас.

2. Практичний іспит в місті .

Після того, як група здала водіння на автодромі, починається водіння по місту. Перевіряється дотримання вимог Правил Д орожного Руху при водінні в умовах реального дорожнього руху, а також виконувати різні маневри:

1) рушання з місця на підйомі;

2) розворот при обмеженій ширині проїжджої частини при одноразовому включенні передачі заднього ходу;

3) маневрування заднім ходом;

4) гальмування і зупинка при русі на різних швидкостях, включаючи екстрену зупинку;

5) управління на малій швидкості (для транспортних засобів категорії «А»).

Це основні маневри які закріплені в нормативних документах ГИБДД. Але слід пам’ятати, що можна провалити іспит ГИБДД не від’їхавши від узбіччя (наприклад, не включили покажчик повороту). Штрафні бали також за непевну їзду та інше. Учень сідає в машину, праворуч від нього інспектор ГИБДД, а ззаду інструктор (інструктор не підказує, а мовчить як партизан). Уважно слухаємо інспектора ГИБДД, і виконуємо його команди. Наприклад: «На найближчому перехресті, направо», і повертаємо направо. Не здумайте сперечатися! (проти лому — немає прийому). Інспектор ГИБДД — це досвідчений водій і не дасть розбити шкільну машину і свої носи, але і права, теж не дасть. Іспит проходить в районі метро Піонерська (вул. Королева, Сріблястий б та ін). Водіння триває не більше 10 хвилин на кожного. Здали практичне водіння в місті, їдуть в автошколу, тут їх фотографують і видають водійське посвідчення. Бажаємо успіху!

Короткий опис статті: гибдд іспит Іспит в ГИБДД автошколі на хрулева-здача іспитів пдр-видача прав в автошколі Іспит в ГИБДД автошколі спб-іспит за білетами пдр-видача прав в автошколі — квитки пдр з коментарями-здача на права за квитками пдр

Джерело: Іспит в ГИБДД автошколі спб-видача прав в автошколі світлофор-квитки пдр в автошколі

Також ви можете прочитати