Іспит в ДАІ, МРЕВ, Автошкола «Карат.

20.08.2015

Іспит по водінню приймається на автодромі МРЕО.

Іспити груп в автошколі,призначаються на певний день. Інформацію про здачу іспитів Вашої групи Ви можете отримати безпосередньо в автошколі або пройшовши за наведеною нижче посиланням. Іспити можуть відбуватися в будь-який день, крім неділі, понеділка.

До іспитів в ДАІ допускаються особи, які досягли 18-річного віку, які успішно склали внутрішні іспити в автошколі. Іспити в ДАІ проводяться за затвердженим графіком. На іспит в ДАІ група випускників автошколи виїжджає організовано і здає іспити на машинах автошколи.

При прибутті в МРЕВ ДАІ — Ви повинні при собі мати:паспорт (з діючої на момент здачі іспитів пропискою) та знання.

Обов’язкові екзаменаційні платежі — (за послуги) 224 грн +20 гривень банківські послуги — оплачуються в касі банку «Київська русь» в будівлі МРЕО, в день здачі іспиту в ДАІ.

Іспит в ДАІ Для отримання водійських прав складається з 2-х основних частин: теоретичний і практичний.

Теоретичний іспит за правилами дорожнього руху проводиться на комп’ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 питань квитка. Для успішної здачі іспиту Ви можете зробити не більше 2-х помилок.

Практичний іспит по водінню автомобіля проводиться на автодромі ДАІ і по місту на затвердженому маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків і дорожньої розмітки.

Варіант, за яким буде проводитися іспит, встановлюється щодня начальником екзаменаційного підрозділу та оголошується кандидатів у водії безпосередньо перед початком екзамену.

Практичний іспит проводиться в місті, за затвердженим маршрутом, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків і дорожньої розмітки.

кожен з маршрутів передбачає виконання наступних завдань:

  • проїзд перехресть;
  • ліві і праві повороти, а також розворот на перехрестях;
  • перестроювання в сусідні смуги і обгін;
  • рух з максимальною дозволеною швидкістю;
  • проїзд пішохідних переходів і зупинок наземного транспорту.

Здача іспиту з водіння: проводиться на автомобілях, на яких навчався курсант, у присутності інспектора ДАІ.

Екзаменаційні траси — траси вулиць прилеглих до МРЕВ ДАІ.

МИ ІСПИТИ В ДАІ

І ось настав день іспитів в ДАІ. Нагадуємо, що більшість наших випускники здають іспити в МРЕВ ДАІ за адресою Провулок Балтійський.

Початок іспиту о 8:30. До цього часу ми вже підготувалися до іспитів. Перший етап — теоретичний. Здається на комп’ютерах. Ви чекаєте в коридорі, поки Вас викличе екзаменатор. Коли настає Ваша черга, тобто Вас викликали, Ви підходите до інспектора і пред’являєте паспорт (без паспорта або іншого документа, що його замінює, Вас до іспитів ніхто не допустить). Вам кажуть, за якою комп’ютер сідати і відповідати на питання білета. По закінченні Ваших відповідей Ви встаєте і виходите з класу. Результат екзамену інспектор бачить на своєму моніторі, і заносить його в екзаменаційний протокол. Про результат іспиту Ви можете запитати у екзаменатора. Якщо Ви не здали іспит, то йдете в автошколу для запису на наступний іспит. Повторне перескладання будь-якого етапу іспиту в ДАІ можлива не раніше, ніж через 6 днів. При успішній здачі Ви йдете здавати іспит по водінню на автодром МРЕО.

За результатами Вашої здачі даного етапу іспиту, Ви отримуєте оцінку «ЗДАВ» або «НЕ ЗДАВ».

Наша робота в цей день закінчується після того, як всі представлені кандидати у водії покажуть своє вміння і знання керувати автомобілем. Чи невміння. Перше чекають в ДАІ через день для оформлення водійського посвідчення. Друге ми чекаємо у себе в школі для запису на повторний іспит та додаткових занять на комп’ютерах і машини якщо це необхідно.

Ми щиро сподіваємося і робимо все, що в наших силах для того, щоб Ви опинилися в лавах добре підготовлених автолюбителів.

Здача іспитів відбувається відповідно:

ГРАФІК РОБОТИ МРЕВ ДАІ:

Короткий опис статті: здача іспиту в даі Автошкола «Карат» — Іспит в ДАІ, МРЕВ. Телефонуйте за ?(044) 547-72-80

Джерело: Іспиту в МРЕВ ДАІ — Автошкола «Карат»

Також ви можете прочитати