Іспит в ДАІ . Інструкція до дії

27.08.2015

Іспит в ДАІ

Іспит в ДАІ складається з трьох етапів. Спочатку здається теорія, потім водіння, яке в свою чергу, поділено на два етапи. Тут ми розповімо детально про правила здачі іспиту в ДАІ щодо теорії.

Перед початком іспиту екзаменатор встановлює особу кандидата у водії (порівнювати вас з фотографією в паспорті) і пропонує зайняти місце перед комп’ютером (АРМ). На екрані монітора відображається номер АРМ, найменування комплекту екзаменаційних білетів, по якій проводиться іспит, а також прізвище, ім’я, по батькові претендента. Квиток виводиться на екран після натискання будь-якої клавіші на клавіатурі.

Щоб скласти теоретичний іспит в ГИБДД, потрібно вміти відповідати на 800 питань. В одному екзаменаційному білеті їх двадцять, зібраних з різних тем. Сюди входять завдання не тільки ПДР, а й з основ безпечного керування та експлуатації автомобіля, першої допомоги постраждалим, відповідальності водія. Кожен білет містить 20 питань. На питання приводиться від двох до п’яти відповідей, один з яких правильний. Всі екзаменаційні питання об’єднані в 4 групи по 40 тематичних блоків, які складаються з 5 питань кожен. Білет складається з чотирьох тематичних блоків, кожен з яких вибраний випадковим чином з відповідної групи. Перестановка питань між тематичними блоками не допускається. Для відповіді на квиток відводиться 20 хвилин.

З 2015 року вводяться зміни в правила прийому іспитів. Основним нововведенням є додаткові запитання, що задаються в разі помилки. На кожну неправильну відповідь дається п’ять додаткових завдань за тією ж тематикою. На іспиті ГИБДД допускається зробити не більше однієї помилки в темі. В додаткових п’яти питаннях помилятися не можна. Оцінка «НЕ СКЛАВ» на екзамені в ДАІ виставляється, якщо кандидат у водії відповів неправильно на 2 питання в одній темі. У разі неправильного відповіді на одне питання кандидат отримує п’ять додаткових питань по тій же темі. Допущена помилка у додатковому блоці це перескладання через 7 днів або, у випадку 4-ої перездачі, через 30 днів.

Як скласти іспит в ДАІ — поради:

Постарайтеся не хвилюватися. Відповідь потрібно натиснути двічі

-«зірочка» дає можливість перегортати (пропускати) блоки та завдання по колу хоч до безкінечності, але пам’ятайте, що на один квиток дається максимум 20 хвилин

7. В результаті на екрані з’являється напис «здав» або «не здав», «зірочкою» можна подивитися невірні відповіді.

8. Дочекайтеся видачі документів. Їх роздає хтось з помічників екзаменатора або він сам в холі.

9. Якщо ви не провалили іспит, перевірте, що в екзаменаційному листі стоїть печатка з відміткою «здав» і підпис інспектора.

За останні десять років текст Правил дорожнього руху змінювався кілька разів. Також досить часто вносяться зміни до Кпап, які стосуються відповідальності. Тому, ті хто недавно здав іспит ПДД, найчастіше, виявляються навіть грамотніше своїх більш досвідчених колег. Зміни ПДР 201 5.

В принципі, вивчити теорію можна самостійно, в крайньому випадку визубрити квитки ПДР. Тим більше зараз у продажу є тематичні квитки з коментарями, екзаменаційні білети, всілякі програми. Маючи під рукою інтернет, можна взагалі нікуди не ходити, і тренуватися через різні сервіси, наприклад, іспит ПДД онлайн. Проте ніщо не замінить вам викладача. Тільки досвідчений наставник зможе привести потрібні приклади, роз’яснить складні моменти, підкаже кращу методику. Тому вивчення теорії в автошколі, на наш погляд, єдино вірний спосіб розібратися у правилах дорожнього руху.

← Попередня Уроки водіння

Короткий опис статті: іспит в даі Іспит в ДАІ в Уфі. Як скласти іспит в ДАІ

Джерело: Іспит в ДАІ | Інструкція до дії

Також ви можете прочитати