Іспит в ДАІ, Автошкола Лідер+

13.08.2015

Іспити в ДАІ

Іспити — це найвідповідальніший етап навчання. коли до отримання водійських прав залишається зовсім небагато. Вам доведеться показати всі свої знання та навички, набуті за час навчання в автошколі. Іспити поділяються на внутрішній іспит в автошколі і на кваліфікаційний іспит в ДАІ (для отримання водійських прав).

Іспити в автошколі

Для підсумкової оцінки знань слухачів в автошколі введена атестація кандидатів у водії, за результатами якої приймається рішення про допуск студента до іспиту в ДАІ. Вона проходить у формі внутрішнього іспиту/заліку після проходження учнями автошколи теоретичної частини Іспит в ДАІ, Автошкола Лідер+
навчання і практичного курсу водіння. За аналогією з іспитом ДАІ, внутрішній іспит в автошколі проходить у два етапи: теоретичний (знання ПДР) і практичний (водіння), які включають в себе перевірку теоретичних знань і виконання стандартних випробувальних вправ на автодромі. Вимоги на внутрішньому іспиті трохи жорсткіше, ніж на державному іспиті ДАІ. Зроблено це у Ваших інтересах, щоб забезпечити найбільш високий відсоток здачі іспиту в ДАІ. Внутрішній іспит в автошколі Ви завжди зможете перездати, а в разі необхідності пройти додаткову підготовку.

Всі документи, необхідні для здачі іспиту в ГИБДД ми готуємо безкоштовно.

Слід зазначити, що результати будь-якого внутрішнього іспиту дійсні протягом 7 днів, тому не потрібно поспішати здавати іспит в автошколі як можна швидше.

Для зручності розклад внутрішніх іспитів в автошколі Краснодара «Лідер+» погоджено з розкладом іспитів в ДАІ так, щоб наші іспити проходили за 3 дні до проведення кваліфікаційного іспиту ДАІ.

Визначити для себе дату здачі іспиту в ДАІ Ви можете і самі, в залежності від власного рівня підготовки і вільного графіка.

Інформація про розклад державних іспитів ДАІ буде доступна на стендах автошколи.

Внутрішній іспит (теорія):

Іспит проводиться за єдиним державним квитками.

Всім учням видаються екзаменаційні листи з 5 білетами, що містять по 20 питань кожен.

На виконання кожного квитка відводиться по 20 хвилин.

Допустима кількість помилок в одному квитку: 2.

Внутрішній іспит (практика)

Перед початком іспиту на навчальний автомобіль встановлюється проблисковий маячок. Екзаменований приступає до виконання випробувальних завдань:

 • «Змійка»;
 • «Зупинка і початок руху на підйомі з зупинкою на узвозі»;
 • «Паралельна парковка заднім ходом»;
 • «Повороти на 90 градусів»;
 • «Дворик»;
 • «Розворот і парковка»

З докладним описом випробувальних вправ Ви можете ознайомитися в розділі сайту «Практичне водіння» .

Оцінка «ЗАЛІК ЗДАНИЙ» виставляється в тому разі, якщо кандидат у водії не набрав більше 5 штрафних балів в сумі по всіх вправ.

При отриманні оцінки «ЗАЛІК НЕ ЗДАНИЙ» випробуваний продовжує виконання іспиту в звичайному режимі. Після виконання останнього вправи екзаменується надається ще одна спроба. Позитивна оцінка ставиться при повній відсутності штрафних балів.

Місто

На початку автоінструктор визначає іспитовий маршрут і ставить випробуваному завдання, аналогічні тим, що ставить інспектор екзаменаційного підрозділу Державтоінспекції. Потім, випробуваний сідає на водійське крісло навчального автомобіля і починає рух за визначеним маршрутом у місті. Автоінструктор в цей час стежить за правильністю виконання всіх елементів водіння і фіксує допущені помилки.

Оцінка за практичного іспиту — «ІСПИТ СКЛАДЕНО» виставляється тільки в тому випадку, якщо випробуваний набрав на екзаменаційному маршруті не більше 5 штрафних балів.

По закінченню внутрішнього іспиту контрольний лист з відмітками випробуваного передається старшому інструктору автошколи. Результати внутрішніх іспитів автошколи вносяться в екзаменаційні протоколи, які зберігаються 1 рік. У разі успішної здачі внутрішніх іспитів учень отримує свідоцтво встановленого зразка про закінчення курсів водіння.

Перескладання внутрішнього іспиту

Якщо Вам не вдалося здати внутрішній іспит з першого разу, то ми надамо Вам можливість спробувати свої сили ще раз.

При необхідності Ви можете додатково прослухати курс теорії.

Перездача іспитів проходить по тим же правилам, що й первісна здачі внутрішніх іспитів.

Якщо Ви відчуваєте, що внутрішній іспит перетворюється для Вас на непереборну перешкоду, то Ви можете взяти додаткові уроки водіння з автоінструктором.

Як проходить іспит в ДАІ

Іспит проходить в екзаменаційному підрозділі МРЕВ № 1 ДІБДР ГУ МВС Росії по Краснодарському краю за адресою: р. Краснодар, вул. Л. Чайкіної, 4.

Вимоги для здачі іспиту в ДАІ:

 • Заява про видачу водійського посвідчення. Досягнення на момент здачі іспиту віку 18 років.

До іспитів на отримання права на керування транспортними засобами категорій «» і «З» допускаються також особи, які досягли сімнадцятирічного віку і пройшли відповідну підготовку в загальноосвітніх закладах, освітніх установах початкової професійної освіти, якщо така передбачена підготовка освітніми програмами, спеціалізованих юнацьких автомобільних школах, а також в інших організаціях, що здійснюють підготовку водіїв транспортних засобів за напрямами військових комісаріатів.

 • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
 • Документ, що підтверджує реєстрацію за місцем проживання або перебування р. в Краснодарі.
 • Свідоцтво про закінчення автошколи.
 • Водійські права (якщо раніше видавалися). Квитанція про сплату державного мита.

  БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

  Одержувач платежу: УФК по Краснодарському краю (УМВС Росії по р. Краснодару)

  ІПН: 2309054573.

  КПП: 230901001.

  Розрахунковий рахунок: 40101810300000010013.

  Банк одержувача платежу: ГРКЦ ГУ Банку Росії по Краснодарському краю.

  БИК: 040349001.

  ОКАТО: 03401000000.

  КБК: 18810807141011000110.

  Квитанцію можна оформити і роздрукувати на сайті Державтоінспекції.

 • Інші документи для здачі іспиту в ДАІ підготує автошкола .

  Іспит ДАІ Ви можете здавати на тому ж навчальному автомобілі. на якому проходили навчання в автошколі. На іспиті Вас буде супроводжувати представник від автошколи.

  Наша автошкола проводить організовану здачу іспиту в ДАІ. Всі учні розподіляються за групами. В день іспиту кожна група перебуває в призначений час в екзаменаційний підрозділ ДАІ.

  Кваліфікаційний іспит на отримання права керування транспортним засобом категорії «B» завжди проходить два етапи:

  Теоретичний етап

  Іспит в ДАІ, Автошкола Лідер+
  Теоретичний етап кваліфікаційного іспиту проводиться у формі тестування з використанням автоматизованої системи (апаратно-програмного комплексу). В ході тестування Ви повинні відповісти на 20 питань квитка і допустити не більше 3-х помилок. а при призначенні додаткового завдання – жодної.

  Час на виконання основного завдання: 20 хвилин, при призначенні додаткового завдання з 5 питань — 5 хвилин (з 10 питань-10 хвилин).

  Користуватися допоміжною навчальною літературою та технічними засобами заборонено!

  Кандидат у водії, не склав теоретичний іспит, до практичного іспиту не допускається. Повторний іспит, як теоретичний, так і практичний, призначається не раніше ніж через 7 днів з дня проведення попереднього. Позитивна оцінка, отримана на теоретичному іспиті, вважається дійсною протягом 3 місяців. (п. п. 21, 22 Постанови Уряду РФ від 15.12.1999 N 1396).

  Екзаменаційні білети включають в себе питання з наступних тем:

  • Правила дорожнього руху РФ;
  • Основні положення по допуску транспортних засобів до експлуатації і обов’язки посадових осіб щодо забезпечення безпеки дорожнього руху;
  • Законодавство РФ у частині, що стосується забезпечення безпеки дорожнього руху, а також кримінальної, адміністративної та іншої відповідальності водіїв транспортних засобів;
  • Технічні аспекти безпечного керування транспортним засобом;
  • Фактори, які сприяють виникненню дорожньо-транспортних пригод;
  • Елементи конструкції транспортного засобу, стан яких впливає на безпеку дорожнього руху;
  • Методи надання першої допомоги особам, постраждалим при дорожньо-транспортній пригоді.

  Практичний етап

  Практична етап державного іспиту, в свою чергу, ділиться на дві частини:

  Перша – проходження контрольних завдань на закритій для руху інших транспортних засобів майданчику або автодромі;

  Автодром

  Спочатку в кандидата у водії перевіряються первинні навички керування транспортним засобом відповідної категорії, а саме:

  — маневрування в обмеженому просторі переднім ходом, заднім ходом.

  За новою методикою при проведенні іспиту для отримання права на керування транспортними засобами категорій «В», «С», «D» виконується наступний комплекс випробувальних завдань:

  • № 1 «Зупинка і початок руху на підйомі з зупинкою на узвозі»;
  • № 2 «Повороти на 90 градусів»;
  • № 3 «Розворот і парковка»;
  • № 4 «Паралельна парковка заднім ходом».

  При здачі іспиту на категорію Б зазначені комплекси випробувальних завдань виконуються на автомобілях з механічною коробкою перемикання передач.

  За виконанням випробувальних завдань стежить співробітник екзаменаційного підрозділу ДАІ.

  Підсумкова оцінка «ЗДАВ» за першу частину практичного іспиту виставляється, якщо кандидат у водії отримав оцінку «ВИКОНАВ» за всі випробувальні завдання передбачені комплексом для конкретної категорії транспортних засобів.

  За старою методикою для кандидатів у водії транспортних засобів категорій «В», «С» і «D» проводяться 3 вправи:

  • Варіант №1:
   • Вправа № 4 — «Зупинка і рушання на підйомі»;
   • Вправа № 5 — «Паралельна парковка заднім ходом»;
   • Вправа № 6 — «Змійка»;
  • Варіант №2:
   • Вправа № 4 — «Зупинка і рушання на підйомі»;
   • Вправа № 5 — «Паралельна парковка заднім ходом»;
   • Вправа № 7 — «Розворот»;
  • Варіант №3:
   • Вправа № 4 — «Зупинка і рушання на підйомі»;
   • Вправа № 6 — «Змійка»;
   • Вправа № 8 — «В’їзд в бокс».

  Оцінка «ВИКОНАВ» виставляється, коли кандидат у водії при виконанні вправи не допустив помилок або сума штрафних балів за допущені помилки становить менше 5.

  Оцінка «НЕ ВИКОНАВ» виставляється, коли сума штрафних балів за допущені помилки становить: 5 або більше.

  Підсумкова оцінка «ЗДАВ» за перший етап практичного іспиту виставляється, якщо кандидат у водії отримав оцінку «ВИКОНАВ» за всі вправи, передбачені комплексом для конкретної категорії ТЗ.

  Підсумкова оцінка «НЕ СКЛАВ» виставляється, якщо кандидат у водії відмовився від виконання вправи або отримав оцінку «НЕ ВИКОНАВ» за два вправи з усіх, передбачених комплексом.

  У разі, якщо кандидат у водії отримав оцінку «НЕ ВИКОНАВ» за одну вправу з усіх, передбачених комплексом, йому надається одноразова можливість повторно виконати цю вправу. Номер вправи, що виконується повторно, вказується в екзаменаційному листі.

  При позитивному результаті повторного виконання вправи за перший етап практичного іспиту кандидата у водії виставляється підсумкова оцінка «СКЛАВ». при негативному — «НЕ СКЛАВ».

  Місто

  Після успішного проходження першої частини практичного іспиту ДАІ, кандидат у водії приступає до водіння на випробувальному маршруті в умовах реального дорожнього руху.

  При прийманні екзамену інспектор ДАІ оцінює правильність водіння, а також дотримання Правил дорожнього руху.

  Другий етап практичного іспиту ДАІ включає перевірку знань на практиці:

  • Загальні обов’язки водіїв;
  • Застосування спеціальних сигналів;
  • Сигнали світлофора і регулювальника;
  • Застосування аварійної сигналізації і знаку аварійної зупинки; початок руху, маневрування;
  • Розташування транспортних засобів на проїзній частині;
  • Швидкість руху;
  • Обгін, зустрічний роз’їзд;
  • Зупинка і стоянка;
  • Проїзд перехресть;
  • Пішохідні переходи та зупинки маршрутних транспортних засобів;
  • Рух через залізничні колії;
  • Пріоритет маршрутних транспортних засобів;
  • Користування зовнішніми світловими приладами, звуковими сигналами.

  Другий етап практичного іспиту проводиться на випробувальному маршруті (далі — маршрут). Необхідну кількість маршрутів визначається з урахуванням місцевих умов, але не повинно бути менше двох. На кожен маршрут оформлюється маршрутна карта форматом А4 і йому присвоюється порядковий номер.Іспит в ДАІ, Автошкола Лідер+
  Всі маршрути затверджуються Головним державним інспектором безпеки дорожнього руху району, міста (району в місті). Маршрут повинен містити певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків та дорожньої розмітки, а також передбачати можливість виконання кандидатом у водії обов’язкових дій за завданням екзаменатора з дотриманням ПРАВИЛ дорожнього руху:

  • проїзду перехресть та пішохідних переходів;
  • розворотів і поворотів;
  • обгону;
  • перестроювання на сусідню смугу;
  • руху на максимально дозволеної швидкості.

  Після успішної здачі державного кваліфікаційного іспиту в ДАІ водію видається посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії Б.

  Отримання водійського посвідчення

  Іспит в ДАІ, Автошкола Лідер+
  Видача водійських посвідчень регламентується Наказом МВС РФ від 20.07.2000 N 782. Згідно з Наказом, кандидату у водії, яка склала іспити, при поданні документа про оплату виготовлення та (або) видачі водійського посвідчення оформляється і видається під розписку відповідне посвідчення. Водійські посвідчення видаються на термін 10 років за винятком випадків, передбачених пунктом 45 цих Правил, після закінчення якого вони вважаються недійсними. Заміна водійських посвідчень здійснюється в порядку, встановленому пунктами 38 — 40 цих Правил.

  Успішно склавши іспит і отримавши водійське посвідчення, Ви можете надалі закріпити свої навички водіння. У нашій автошколі діють курси додаткового водіння для осіб, які вже мають права. Ви можете пройти цей курс відразу після отримання прав, або через час, щоб відновити свої навички водіння.

  Записатися в автошколу Ви можете в будь-який зручний для Вас час за телефонами:

  Короткий опис статті: іспити в даі, Складання іспиту в ДАІ Краснодар. Автошкола Лідер+ Вам підготуватися до здачі іспиту в ДАІ для отримання водійських прав категорії Б. Гарантуємо високу якість навчання, низьку вартість і знижки. Розыгрываем безкоштовне навчання в автошколі. автошкола, в автошколі, іспит ДАІ, складання іспиту в ДАІ, іспит в ДАІ, здати на права, іспити в автошколі, отримання водійських прав, внутрішній іспит

  Джерело: Іспит в ДАІ — Автошкола Лідер+

  Також ви можете прочитати