Іспит ПДД, Самовчитель водіння по місту завантажити безкоштовно

12.08.2015

Завантажити Іспит ПДД — Самовчитель водіння по місту безкоштовно

Категорія: Самовчителі

Іспит ПДД, Самовчитель водіння по місту завантажити безкоштовно

Іспит ПДД. Самовчитель водіння по місту — Високий рівень сучасних технологій дозволяє використовувати комп’ютерні програми в навчальних і тренувальних цілях, допомагають придбати нові знання в різних галузях освіти. Однією з таких навчальних комп’ютерних програм є програма для підготовки до іспиту на отримання водійського посвідчення. Дана програма дає можливість підготуватися не тільки до теоретичної частини іспиту, а також реалізувати свої практичні навички водіння.

Програма для навчання водінню дозволяє створити атмосферу реального автомобільного руху і занурити водія (користувача) в різні дорожні ситуації, які ставить програма. У цій програмі користувач може віртуально проїхати по модельованого території ГИБДД і спробувати застосувати свої навички водіння по вулицях міста в звичайних дорожніх умовах. При віртуальному русі по місту, користувачеві (водію) будуть зроблені зауваження щодо помилок, допущених при водінні, що в подальшому допоможе не допустити виникнення помилок і втрату балів при здачі іспиту з search-soft.net. Використання програми дорожнього симулятора дозволяє майбутньому водієві детально вивчити і закріпити знання ПДР і дає можливість користувачу відпрацювати і підкоригувати деякі дії, такі як рух на спусках і підйомах, парковка і т. д.

Навчальна програма містить наступні розділи: самовчитель водіння по місту скачати безкоштовно з search-soft.net

1. Автошкола. Містить курс 2-х тижневого навчання, що складається з основних правил дорожнього руху і практичного розділу, який містить ряд вправ. Варто зауважити, що подібного аналога такої навчальної програми в Росії поки не існує.

2. Аудіолекції. Дана програма дозволяє користувачеві з допомогою 3-х годинних аудіо-файлів ефективно засвоїти матеріал і закріпити отримані знання. Всі розділи лекцій супроводжуються професійними і докладними поясненнями. Матеріал, який є незрозумілим, можна прослухати кілька разів. Аудіо-лекції з водіння можна завантажити у плеєри і прослуховувати у зручний час.

3. Програмний симулятор, що дозволяє створити атмосферу реального транспортного режиму і застосувати на практиці навички водіння автомобіля на спеціальних майданчиках та вулицях міста. Також, програма допомагає відпрацювати на практиці повороти, паркування, гальмування та інші складні елементи водіння.самовчитель водіння по місту скачати безкоштовно

4. Звід ПРАВИЛ дорожнього руху у вигляді тексту з доданими схемами знаків і коментарями.

До спеціальних можливостей програми відносяться:

1. 12 віртуальних маршрутів міста;

2. завдання на спеціальному майданчику в кількості 5 штук;

3. відпрацювання вправ 2 на перехрестях, є нерегульованими;

4. застосування навичок паркування в підземному паркінгу (вправа 1);

5. відпрацювання функцій рульової частини із зчепленням і педалями;

6. використання технології CarX, яка дозволяє імітувати рух автомобіля;

7. використання аудіо-лекція у вивченні і закріпленні матеріалу;

Короткий опис статті: іспит пдд скачати Скачати програму Іспит ПДД — Самовчитель водіння по місту безкоштовно! Опис: Іспит ПДД. Самовчитель водіння по місту — Високий рівень сучасних технологій дозволяє використовувати комп’ютерні програми в навчальних і тренувальних цілях, допомагають придбати але Іспит ПДД — Самовчитель водіння по місту завантажити програму безкоштовно

Джерело: Іспит ПДД — Самовчитель водіння по місту скачати безкоштовно

Також ви можете прочитати