Іспит ПДД онлайн.

30.07.2015

Іспити в ДАІ екстерном.

Якщо здаєте на водійські права екстерном, то Вам необхідно:

 1. Довідка з психоневрологічного диспансеру
 2. Довідка з наркологічного диспансеру (і там і там потрібно оплачувати квитанцію в Ощадбанку)
 3. Медична карта. Роблю зазвичай рублів за 500. При наявності перших двох довідок. Так коштує близько 1000 рублів.

Не зайвим буде зробити відразу копію, так як вона знадобиться для здачі документів в ДАІ.

 • Фотографії 3х4. Зробіть відразу 4 штуки. Чорно-білого формату без куточка — стане у нагоді.
 • Подаєте заяву в ДАІ. Зараз в Москві можна здати екстерном на Варшавке (Варшавське шосе д. 170 м. Аннина) і на Лобненской вулиці д. 20 (метро Петровсько-Разумовська). Вас реєструють та призначають дату першого теоретичного іспиту. Зараз день призначається конкретно. Не вийшло — записуйся заново. Зате за перездачі не треба платити (з 1 лютого 2010р. скасували).

  Здача теорії в ДАІ.

  В принципі різниці між здачею екстерном або від автошколи немає. Якщо є інтернет, сидите і відповідайте на квитки онлайн. За тиждень вивчити можна. Але ще краще розуміти, хоча б трохи.

  Приходьте віддаєте документи у вікно і чекаєте своєї черги. Буває, спочатку пускають экзаменующихся від автошколи, а потім тих, хто здає екстерном.

  Називають прізвище і йдете в кабінет. У кабінеті шукаєте комп’ютер зі своїм прізвищем, чекаєте команди і приступаєте до здачі. Питання можна пропускати і потім повертатися до їх вирішення. Списати можна, Але відчуття, коли Вас підніме якийсь майор і видалить з залу, думаю будуть не з приємних. Тому самі: видихнули і погнали. На здачу 20 питань відводиться 20 хвилин, допускається 2 помилки. Все просто, правда. )

  Відповіді на останнє питання. Червоний сигнал світлофора — ідіть навчайте далі. Зелений — чекаєте команди, підходите до екзаменатора, розписуєтеся і вперед на перший етап практичної частини — майданчик.

  Практику можна здавати в цей же день або починаючи з наступного. Перескладання не раніше ніж через тиждень, з дати останньої здачі.

  Практика на майданчику — це 2 види вправ. Екзаменатор вибирає будь-які. Як потрапить. Точніше в яку групу потрапите.

  1. Змійка
  2. Естакада
  3. Паралельна парковка
  4. Заїзд в гараж/в’їзд у бокс

  Тут все залежить від Вас і від машини яку надають для здачі іспиту. Здали перша вправа — чекаємо на друге. Ні, йдемо тиждень набиратися сил. Здали дві вправи — виходьте в наступний етап. Йдете на місце, звідки починають здавати місто і чекаєте. Запасіться терпінням, а взимку теплими речами. Приїжджає машина, називають прізвище, і Ви або сідайте на водійське сидіння, або на заднє. Маршрут знаєте — вже їздили. Всі підводні камені теж, не нервуйте (легко говорити). Екзаменатор каже: всі приїхали, завтра можна за правами приходити — йдете додому. Якщо не здали, тоді наступного разу.

  Приходьте на наступний день називаєте своє прізвище, віддаєте дві фотографії (матові 3х4 без куточка). Розписуєтеся (в цьому вікні краще відразу заздалегідь взяти квитанцію на оплату), Вам ламінують посвідчення і все. Ласкаво просимо в клуб автолюбителів.

  ДАІ не працює в неділю і понеділок. В інші дні з 9.

  ДО ДАІ на Варшавке краще йти через ліс. Виходьте з останнього вагона (з центру), піднімаєтеся нагору, повертаєте наліво, потім направо. З скляних дверей знову наліво. Там уздовж будинку — далі розберетеся.

  Короткий опис статті: іспит даі онлайн Сайт створений російськими людьми для таких же як вони. На сайті автори викладають корисну інформацію, новини зі всього світу, цікаві фотографії, власні звіти, відгуки, рецензії.

  Джерело: Іспит ПДД онлайн.

  Також ви можете прочитати