Іспит ПДД онлайн 2014 за екзаменаційними білетами, онлайн тест

05.09.2015

Іспит ПДД онлайн 2014 за екзаменаційними білетами — онлайн тест

Завантаження

Режими здачі іспиту ПДР:

Іспит — Вам дається 20 хвилин на рішення онлайн тесту, що складається з 20 питань. Підказками користуватися не можна. Все як на справжньому іспиті, тільки це всього лише безкоштовний іспит онлайн, в якому можна помилятися.

Квитки за номерами — цей режим для тих, хто тільки починає вивчати ПДР. Можна вибрати будь-який квиток.

Квитки за темами — підійде тим, у кого є прогалини в певній темі ПДР.

Вирішивши 20 пунктів, можна зрозуміти, чи добре Ви підготувалися до проходження теоретичного іспиту пдр 2014. Даний онлайн тест Ви зможете використовувати, як тренування перед офіційним іспитом, адже всі екзаменаційні квитки відповідають цим квитками. Вам буде відведено достатньо часу на екзаменаційні квитки. Щодня тренуючись, Ви можете спостерігати за своїми успіхами. На відміну від іспиту в ДАІ пропонований онлайн тест пдр Ви зможете вирішувати стільки разів, скільки потрібно. Завдяки нашому порталу у Вас є можливість власноруч визначити, чи готові Ви скласти державний іспит. До вибору кожної відповіді необхідно підходити з особливою уважністю. Тільки при використанні такого підходу до екзаменаційних білетах з ПДР, шанси на отримання водійських прав істотно зростуть.

Даний онлайн тест можна використовувати як для самоперевірки знання ПРАВИЛ дорожнього руху, так і при підготовці до іспиту в ГИБДД.

В online тесті зібрані офіційні екзаменаційні білети ДАІ 2014 року, однак, заучувати білети з ПДР і варіанти вирішення не має сенсу, оскільки на реальному іспиті вони можуть бути перемішані і видозмінені.

Що потрібно знати при підготовці до іспиту пдр:

Щоб скласти теоретичний іспит необхідно успішно пройти тест за квитками на знання Правил дорожнього руху, штрафів за порушення пдр і прийомів надання першої долікарської допомоги постраждалим. Екзаменується належить пройти 20 завдань, що знаходяться в кожному з 40 затверджених МВС РФ екзаменаційних білетів з ПДР. Всього екзаменаційних білетів 24: «Загальні положення», «Загальні обов’язки водіїв», «Застосування спеціальних сигналів», «Обов’язки пішоходів», «Пасажири», «Сигнали світлофора і регулювальника», «Застосування аварійної сигналізації і знаку аварійної зупинки», «Маневрування», «Розташування ТЗ на проїзній частині», «Швидкість», «Обгін, зустрічний роз’їзд», «Зупинка і стоянка», «Проїзд перехресть», «Пішохідні переходи», «Залізничні шляхи», «Автомагістралі», «Житлові зони», «Пріоритет маршрутних транспортних засобів», «Користування зовнішніми світловими приладами, звуковими сигналами», «Буксирування механічних транспортних засобів», «Навчальна їзда», «Перевезення людей», «Перевезення вантажів», «Додаткові вимоги до руху велосипедів, мопедів, гужового транспорту, а також прогону тварин». Іспит вважається успішно зданим, якщо досліджуваний правильно пройти 18 або більше питань квитка. У разі, якщо допущені три помилки або більше, іспит пдд доведеться здавати ще раз.

Рекомендуємо пройти онлайн-тест пдр не менше 5 разів поспіль.

Короткий опис статті: гибдд іспит онлайн

Джерело: Іспит ПДД онлайн 2014 за екзаменаційними білетами — онлайн тест безкоштовно

Також ви можете прочитати