Іспит ПДД 2014 для Андроїд скачати

06.08.2015

Іспит ПДД 2014

Іспит ПДД 2014 для Андроїд скачати

Той, кому його життя вже доводилося складати іспити, знає про те, скільки нервів йде на цей складний процес. Особливо якщо мова йде про здачу іспиту на отримання водійських прав. Для того, щоб користувачі мобільних пристроїв на базі ОС Android змогли добре підготуватися до майбутнього іспиту, або ж просто для того, щоб перевірити і закріпити свої знання, розробники додатків для Android підготували особливу пропозицію.

Відтепер Ви можете здавати іспит власного смартфону, який виявиться цілком суворим, але справедливим екзаменатором. Більше того, так як Ваш особистий екзаменатор завжди знаходиться поруч з Вами, Ви зможете бути впевнені в тому, що можете відповісти на будь-яке питання саме тоді, коли це буде Вам зручно.

  Програма ПДР 2014 передбачає наявність таких елементів :

 • великий список екзаменаційних білетів, які містять останні зміни (всього в програмі Ви можете нарахувати 40 квитків, у всіх квитках знаходиться 22 стандартних запитань)
 • кожний з питань містить докладний коментар, а також у разі помилки додаток обов’язково вкаже на неї і пояснить, у чому суть Вашої помилки.
 • також Ви зможете включити режим симуляції іспиту, який допоможе відтворити цілком реальну атмосферу іспиту на знання Правил дорожнього руху.
 • Ця програма стане незамінним помічником для Вас. Якщо Ви готуєтеся до іспиту на одержання посвідчення водія, або ж просто хочете переконатися в тому, що Ваші знання все ще свіжі, просто встановіть цю корисну програму на свій мобільний пристрій. Отримаєте можливість здати іспит в будь-яке зручне для Вас місце й час і отримаєте об’єктивну оцінку Ваших знань, щоб переконатися у власній компетенції, або ж покращити свої знання з Правил дорожнього руху.

  завантажити Іспит ПДД 2014 на Андроїд

  Короткий опис статті: іспити з пдр Той, кому його життя вже доводилося складати іспити, знає про те, скільки нервів йде на цей складний процес. Особливо якщо мова йде про здачу іспиту на отримання водійських прав. Особливо, процес, складання, випробування, прав, отримання, складний, іде, здавати, доводилося, іспити, знає, нервів, скільки, життя

  Джерело: Іспит ПДД 2014 для Android завантажити

  Також ви можете прочитати