Іспит ГИБДД будуть приймати за новими квитками , УралАвто.рф, авто Єкатеринбург, автосалони Єкатеринбурга, продаж нових та вживаних автомобілів в Єкатеринбурзі.

30.08.2015

Іспит ГИБДД будуть приймати за новими квитками

ДАІ підготувала новий комплект квитків прийому теоретичного іспиту на права у зв’язку із змінами Правил дорожнього руху. Приймати іспити з ним Державтоінспекція почне з дати вступу в силу змін — з 20 листопада, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на заступника голови департаменту ОБДД МВС РФ Володимира Кузіна.

ГИБДД підготувала новий комплект квитків прийому теоретичного іспиту на права у зв’язку із змінами Правил дорожнього руху. Приймати іспити з ним ГИБДД почне з дати вступу в силу змін — з 20 листопада, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на заступника голови департаменту ОБДД МВС РФ Володимира Кузіна.

За словами Кузіна, нові квитки готувалися з урахуванням «пропозицій та зауважень автошкіл. громадських об’єднань, а також простих автолюбителів». Так, з них були вилучені спірні питання, які могли неоднозначно трактуватися экзаменующимися.

Як повідомлялося раніше, з 20 листопада в Росії набудуть чинності ряд поправок до Кодексу про адміністративні правопорушення. Зокрема, вони змінять правила проїзду кругових перехрестях: пріоритет отримають водії, які вже рухаються по ньому, тоді як раніше вони повинні були поступатися дорогу в’їжджають на перехрестя.

Зміни торкнуться і правил обгону: тепер попередити про нього автомобіль, що їде попереду можна не тільки за допомогою звукового, але і світлового сигналу. Під час поїздки поза населених пунктах автотранспорт, що рухається зі швидкістю менше 30 кілометрів на годину, зобов’язаний триматися правої сторони, щоб інші машини могли об’їхати його зліва.

Крім того, поправки уточнюють, що знаки мають пріоритет у випадку, якщо між ними і розміткою виникають протиріччя. Також водіям пояснили, як правильно пропускати пішоходів на «зебрі».

Усі ці зміни будуть відображені в нових квитках.

Короткий опис статті: іспит гибдд ГИБДД підготувала новий комплект квитків прийому теоретичного іспиту на права у зв’язку із змінами Правил дорожнього руху. Приймати іспит… авто, авто в Єкатеринбурзі, авто Єкатеринбург, автосалони, продаж авто, автомагазини, нові автомобілі, старі автомобілі, відгуки автовласників, тест драйв, фото авто.

Джерело: Іспит ГИБДД будуть приймати за новими квитками — УралАвто.рф — авто Єкатеринбург, автосалони Єкатеринбурга, продаж нових та вживаних автомобілів в Єкатеринбурзі.

Також ви можете прочитати