Характеристики з місця роботи скачать, зразки характеристик з місця роботи.

17.02.2017

Приклади характеристик

В даному розділі можна скачати приклади професійно складених виробничих характеристик.

Тільки на нашому сайті характеристики складені під кожну спеціальність окремо. Таким чином, ваша виробнича характеристика буде не шаблонно, а мати свій індивідуальний стиль.

Всі характеристики виконані в текстовому редакторі Word і мають розширення *.doc. Приклади можна використовувати як готові якісні шаблони для складання свого варіанту характеристики.

Скачавши приклади виробничих характеристик з web-resume.com.ua прямо зараз Ви заощадите багато часу і сил на пошук потрібного варіанта характеристики підходящої саме вам.

Загальний приклад характеристики

На посаді (назва посади ) Світлана Іванівна працює з березня 2008 р. Свої посадові повноваження виконує професійно, в повній відповідності з посадовою інструкцією і вказівками керівництва компанії.

Свою роботу на посаді (назва посади ) виконує з високою якістю і відповідальністю. Своєчасно і правильно виконує доручені йому (їй ) завдання. Здійснює дієвий контроль за ( перелік обов’язків для даної посади ).

Над удосконаленням особистої професійної підготовки наполегливо працює. До виконання своїх посадових повноважень відноситься старанно, ініціативно.

Володіє високою працездатністю. Робочий час витрачає продуктивно і дбайливо.

При виникненні конфліктних ситуацій веде себе коректно, стримано. З колегами підтримує рівні взаємини.

Користується у керівництва компанії великою довірою. Критику на свою адресу сприймає з розумінням, над наявними недоліками працює результативно і усуває їх в короткий термін.

1. Займаній посаді відповідає.

2. Гідна призначення на посаду (назва посади ).

Приклади характеристик за спеціальностями

Короткий опис статті: характеристика з місця проживання зразок Завантажити характеристику. Характеристика з місця роботи зразок. Характеристика зразок скачати. Скачати виробничу характеристику. Службова характеристика скачати. характеристики з місця роботи, навчання скачати приклади зразки

Джерело: Характеристики з місця роботи скачать, зразки характеристик з місця роботи.

Також ви можете прочитати