Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про

17.02.2017

Характеристика умов праці працівника для МСЕ на зразок заповнення бланка

Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про

Від втрати здоров’я не застрахований ніхто. Для більшості людей неминуче постає одночасний питання: чи зможу я працювати? Це буде вирішувати медико-соціальна експертиза. І одну з головних ролей тут буде грати характеристика умов праці громадянина. Від неї багато в чому залежить те, наскільки придатним для трудової сфери визнають людину лікарі.

Мій світ

Що це за документ, кому і коли потрібен?

Ця папір необхідна при направлення громадянина на медико-соціальну експертизу з метою встановлення ступеня втрати здоров’я і ймовірно, присвоєння інвалідності. Ініціюється таке обстеження, як правило, в результаті виявленої у громадянина хвороби або ж він отримав травму.

У цьому документі міститься опис того, чим доводиться займатися людині на роботі, а також в яких умовах він працює. Заповнювати повинен роботодавець.

Якщо на підприємстві є медсанчастина, оформлення відбувається за участю медика.

Що містить і як заповнюється характеристика?

Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про
На відміну від виробничої, вона не може бути ні зі знаком «плюс», ні зі знаком » мінус», це просто звіт свого роду з того, в яких умовах працює обстежуваний і наскільки це для нього шкідливо.

Власне, вона містить два розділи: перший присвячений виробничої діяльності обстежуваного, другий — умовами праці.

 • на кого складається? Зазначаються паспортні дані, рік народження, де працює і на якій посаді. Спеціальність, стаж;
 • середній заробіток претендента;
 • у чому конкретно полягає функціонал спеціаліста? Коли починається і коли закінчується його робочий день? Перерва? Вихідні?;
 • клас умов (виходячи з Класифікації умов праці);

Далі йде опис умов.

 • напруженість праці, які навантаження відчуває людино під час виконання цієї роботи;
 • з якими фізичними і психічними навантаженнями обстежуваній доводиться мати справу?
 • яке робоче місце (стандартне, спеціально обладнане, або ж на дому)? Наприклад: шум протягом робочого дня, підняття ваги до 15 кг щодня;

Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про

 • які шкідливі фактори присутні? Наприклад — дрібна пил, ультразвук, інфразвук, що перевищує допустимий шумовий рівень;
 • як освітлене робоче місце кандидата та висвітлено воно взагалі? (наприклад, штучна освітленість);
 • метеорологічні умови;
 • забезпечується достатня вентиляція? (наприклад: Робоче місце вентилюється погано);
 • яку захисну одяг носить обстежуваний?
 • є професійні захворювання?
 • їздить кандидат у службові відрядження? Якщо так — наскільки часто та яка їх тривалість?
 • переводився кандидат на іншу роботу, яка є легшою? І чи є можливість у даній ситуації такого перекладу?
 • документ підписується генеральним директором і скріплюється печаткою.
 • Крім цього, свої «автографи» ставлять глава кадрової служби, начальник юридичного відділу.

  Характеристика умов праці працівника для МСЕ — приклад:

  Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про

  Як заповнити відомості про характер та умови праці працівника для МСЕ?

  Перші три пункти зазвичай ніяких заковик не викликають — адже це не відгук навіть, це просто повідомлення про те, хто де і в якій якості трудиться. Коли ви ставите питанням: «відомості про характер та умови праці — як написати для МСЕ? » — бланк документа вам в цьому дуже сильно допоможе, краще заздалегідь подивитися на нього.

  Мають значення штампи, зазвичай їх ставлять два — в лівому верхньому вихідну печатку фірми з усіма реквізитами — як прийнято в конкретній організації. У правому верхньому куті зазвичай стоїть печатка містить юридичну адресу компанії і відповідні коди.

  Наступні пункти — те, що стосується особи кандидата — оформляються виходячи з матеріалів особової справи.

  Якщо мала місце бути атестація робочого місця, дані вносяться вже виходячи з підсумкових документів атестації.

  Окрема розмова про навантаженнях. Для працівників, які займаються інтелектуальною працею слід вказати, в чому конкретно полягають розумові навантаження і наскільки вони важкі. Якщо ж робота взагалі їх не передбачає, це слід зазначити.

  Що стосуєтьсясенсорних навантажень, то тут важливо дотримати два моменти — фактичний обсяг і процентна їх частка від усього робочого часу.

  Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про
  Наприклад, діяльність робітника ТОВ «Великий завод» Іванова полягає у виготовленні деталей. Робота монотонна і саме з неї складається вся його зміна. Обов’язково згадати рівень шумових навантажень, наприклад так: «В цеху високий рівень шуму, шумові навантаження складають майже 100% всього часу.

  В описі функціонала працівника найкраще уникати розлогих пояснень — воно повинно бути коротким, ясним і зрозумілим.

  Обов’язково повинно бути зазначено — чи надаються конкретно цього робочого якісь полегшені умови. та й чи є для цього можливість взагалі. Підставою можуть стати часті хвороби обстежуваного — це потрібно послатися на медичні документи, які приносить громадянин.

  В тому, що стосується того, чи виконує пацієнт план на виробництві, краще не рубати з плеча. Слід подумати і зіставити всі факти — наприклад, у випадку скороченого робочого тижня не можна нарікати на низькі. Те, що вони низькі, швидше за все не вина громадянина.

  Не слід прагнути з іншого боку і хвалити обстежуваного. Це не «оглядини» для нової роботи, не виробнича характеристика, тут на кону не сумнівний престиж, а реальне здоров’я людини.

  Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про
  Наприклад, буде зазначено, що робітник Іванов спокійно відпрацьовує восьмигодинну зміну, виконує в строки план і жодного разу не мав якимись послабляющими умовами, в бюро ЛТЕК МСЕ за голову схопляться — тоді в чому ж причина звернення людини до них і наскільки він насправді здоровий? Це затягне час обстеження та прийняття рішення — а мова може йти і про інвалідність.

  Питання відносно перенесених захворювань і супутніх лікарняних відноситься до розряду легких — цей пункт заповнюється згідно з листками непрацездатності.

  Всі графи та пункти характеристики умов праці працівника для ЛТЕК бланка є обов’язковими і. відповідно, обов’язково повинні бути заповнені. Якщо даних немає, там повинен стояти прочерк, але ні в якому разі не порожнє місце.

  До характеристики для ЛТЕК, характеристиці умов праці слід підійти з усією серйозністю. Справа йде не тільки про репутації організації (що взагалі-то поправимо), а про збереження здоров’я людини, про те, чи будуть його можливості обмежені надалі чи ні. А також роботодавець зможе надати більш м’які умови для праці.

  Ми вам допоможемо пройти комісію МСЕ. будь то дітям або навіть повторно. Про класифікацію та критерії читайте тут. Ми вам підкажемо і про терміни та оплати .

  Не знайшли відповіді на своє питання? Дізнайтеся, як вирішити саме Вашу проблему — зателефонуйте прямо зараз:

  Короткий опис статті: виробнича характеристика МСЕ…неприємна асоціація. Але всі або майже всі там будемо, а тому потрібно знати, якими документами треба буде запастися. Скачайте зразок характеристики умов праці для МСЕ! Такий зразок заповнення бланка на прикладі допоможе вам! Дізнайтеся все про відомості про умови праці працівника для ЛТЕК. характеристика умов праці для мсе,характеристика лтек для характеристики умов праці,характеристика умов праці працівника для мсе приклад,зразок характеристики умов праці для мсе зразок заповнення,характеристика умов праці працівника для мсе бланк,характеристика умов праці працівника для мсе зразок заповнення,зразок характеристики умов праці для мсе,зразок характеристики умов праці для мсе взірець,зразок заповнення характеристики умов праці для мсе зразок заповнення,фактори умов праці для мсе зразок заповнення,характеристика умов праці для лтек зразок заповнення,характеристика умов праці мсе зразок,як заповнити відомості про характер та умови праці працівника для мсе,відомості про характер та умови праці як написати для мсе бланк,характеристика умов праці працівника для лтек бланк

  Джерело: Характеристики умов праці для МСЕ: зразок та як заповнити відомості про характер та умови праці як написати для мсе — бланк

  Також ви можете прочитати