Характеристика Практиканта В Днз Зразок, saitdariikinovo

17.02.2017

Характеристика Практиканта В Днз Зразок

Характеристика на студента, який проходить практику в ДНЗ, аналіз індивідуального та Обсяг — практика — 89 стор характеристика на студента — практиканта — 1 стор. Розділ: Логопедія > Методичні рекомендації, зразки. Зразки документів: характеристики, звіти, подяки студента > Характеристика студента — практиканта. Характеристика на студентку, яка проходила практику в якості вихователя дитячого садка мови», яку проводила в тісному контакті з усім колективом ДНЗ.

База – ДОУ, МОУ (школи і гімназії), педагогічний коледж, ПМПК. Організація і керівництво роботою практикантів безпосередньо в базовому закладі. Участь в оцінюванні та підготовці характеристик педагогічної діяльності. Форма ведення фотозаписи може бути різною. Зразок відгуку — характеристики з практики студента. (Штамп організації). Відгук – характеристика (частково). В цілому робота практиканта.

Характеристика студента-практиканта, проходив практику в дитячому саду. Студент державного педагогічного університету, факультет психології і педагогіки, 2 курсу.

Студент проходив практику в муніципальному бюджетному дошкільному освітньому установі в групі старшого дошкільного віку (5-6 років) під керівництвом педагога-наставника. Практика проходила з 26. 01. 2015 по 26.

Зразки документів: характеристики, звіти, подяки Характеристика студентки, проходила практику в дитячому літньому таборі студента — практиканта, проходив практику в дитячому саду. Зразок характеристики на студента. проходження практики в ДНЗ. Лара Гуру Ступінь оволодіння практикантом різних методик, у тому числі.

02. 2015 року з зануренням педагогічну діяльність. За час проходження практики студент вивчив групову документацію. перспективний план безпосередньо освітньої діяльності, тематичний план освітньої роботи, циклограму діяльності вихователя, циклограму рухової активності дітей, циклограму оздоровчо-профілактичних і процедур загартування, режим дня, сітку занять, перелік рухливих ігор. комплекс ранкової та коригувальної гімнастики «Живчика», антропометричні дані вихованців, план роботи з батьками. Студентом були проведені наступні режимні моменти: ранковий прийом, гімнастика, профілактичні вправи, вихід на прогулянку, підйом дітей після сну і гартують і гігієнічні процедури.

Студент провів безпосередньо освітню діяльність за напрямами: фізичний розвиток, пізнавально-мовленнєвий і соціально-особистісний розвиток. Програмне зміст безпосередньо освітньої діяльності відповідало віку дітей. Планував виховно-освітню роботу в першій і другій половині дня у відповідності з проектом.

База – ДОУ, МОУ (школи і гімназії), педагогічний коледж, ПМПК. Організація і керівництво роботою практикантів безпосередньо в базовому закладі. Участь в оцінюванні та підготовці характеристик педагогічної діяльності. Форма ведення фотозаписи може бути різною.

При проведенні різних видів дитячої діяльності враховував особливості стану здоров’я та загального розвитку дитини. Під час організації безпосередньо освітньої діяльності використовував наочний матеріал. Студент, зарекомендував себе як дисциплінований, дотримується норми трудового розпорядку.

У цілому теоретичний рівень підготовки студента та якість виконуваної роботи можна оцінити на «добре». Підсумкова оцінка за практику: 4 (добре). Повний текст матеріалу дивіться у скачуваному файлі. На сторінці приведений тільки фрагмент матеріалу.

Короткий опис статті: характеристика вихователя днз зразок

Джерело: Характеристика Практиканта В Днз Зразок — saitdariikinovo

Також ви можете прочитати