Хабар за успеную здачу ПДР сайт За кермом www.zr.ru

15.08.2015

Узбек запропонував хабар за здачу іспиту ПДР
Узбек запропонував хабар за здачу іспиту з ПРАВИЛ дорожнього руху. «За Кермом» www.zr.ru

Хабар за успеную здачу ПДР сайт За кермом www.zr.ru
12 листопада 2013 року о 10.00 співробітник екзаменаційного підрозділу ГИБДД ГУ МВС Росії по р. Москві затримав уродженця Узбекистану при спробі хабарі за складання кваліфікаційного іспиту, повідомляє Управління ДІБДР ГУ МВС Росії по р. Москві.

У МОГТОРЭР № 1 ДІБДР ГУ МВС Росії затриманий 33-річний уродженець Узбекистану, який в даний час зареєстрований р. в Москві. Чоловік запропонував співробітникові 7000 рублів за сприяння в успішній здачі кваліфікаційного іспиту на знання правил дорожнього руху РФ.

Для подальшого розгляду та прийняття процесуального рішення молодий чоловік був переданий співробітникам Управління економічної безпеки і протидії корупції УВС по САТ.

Нагадаємо, що 5 листопада в Росії набули чинності поправки в закон «Про безпеку дорожнього руху», які вводять нові категорії та підкатегорії у водійських посвідченнях. Крім того, більше не можна здавати іспити в ГИБДД екстерном — бажаючим отримати права доведеться пройти навчання в сертифікованих автошколах. Іноземним громадянам, які займаються професійною діяльністю у якості водіїв, тепер доведеться отримувати російське водійське посвідчення. Правда, їм дається ще півроку (до 9 травня 2014 року) до повної заборони на роботу за національним «прав». За цей час іноземцям потрібно буде скласти лише один іспит на знання російських правил дорожнього руху — і отримати російські «корочки».

Короткий опис статті: іспит пдд 12 листопада 2013 року о 10.00 співробітник екзаменаційного підрозділу ГИБДД ГУ МВС Росії по р. Москві затримав уродженця Узбекистану при спробі хабарі за складання кваліфікаційного іспиту, повідомляє Управління ДІБДР ГУ МВС Росії по р. Москві. хабар, ПДР, поліція

Джерело: Хабар за успеную здачу ПДР — сайт За кермом www.zr.ru

Також ви можете прочитати