Головна сторінка . Автошкола КУКК АТ, р. Кострома

30.07.2015

Федеральне автономне установа «Костромський навчально-курсовий комбінат автомобільного транспорту» здійснює освітню діяльність з 1945 року, що говорить і підтверджує високий рівень і наявність великого досвіду підготовки водіїв транспортних засобів. Костромської навчально-курсовий комбінат проводить підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів категорій «А», «В», «С», «D», «Е».

теорії Навчання в нашій Автошколі проходить у спеціально обладнаних класах. За допомогою навчальної літератури та численних наочних посібників Ви вивчіть Правила дорожнього руху. Досвідчені викладачі розкажуть Вам, як уникнути багатьох неприємних ситуацій, які можуть трапитися з Вами на дорозі.

Установа має досить великий парк спеціально обладнаних навчальних автомобілів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Практичні курси водіння проводяться на спеціально обладнаному автодромі Автошколи і на вулицях міста, в режимі реального дорожнього руху.

Культура водіння сучасного автомобіля вимагає від водія не тільки тонкої техніки водіння, але вміння мислити, аналізувати дорожню ситуацію і швидко приймати рішення. Залучаючи Вас до цієї культури, ми навчимо Вас адекватно оцінювати свої можливості і можливості Вашого автомобіля. Отримані у нас знання допоможуть Вам прогнозувати ситуацію на дорозі, а отже, значно підвищать Вашу безпеку і безпеку всіх учасників дорожнього руху, дозволять відчувати себе комфортно і впевнено за кермом Вашого автомобіля. Завдяки нам, будь-який починаючий водій стане справжнім віртуозом на дорогах, приєднавшись до тисяч інших, які пройшли у нас навчання.

Отримання водійського посвідчення – це Ваш перший крок на шляху до осягнення важкого, але захоплююче цікавого світу – керування автомобілем.

Короткий опис статті: гибдд іспит ФАУ «Костромський навчально-курсовий комбінат автомобільного транспорту» автошкола, категорія A, category B, category C

Джерело: Головна сторінка | Автошкола КУКК АТ — р. Кострома

Також ви можете прочитати