ГИБДД ускладнить здачі водійського іспиту

03.09.2015

ГИБДД ускладнить здачі водійського іспиту

15 серпня 2012, 10:59

ГИБДД ускладнить здачі водійського іспиту

Бажаючі отримати водійські права скоро будуть здавати більш складний іспит.

зокрема, зміни, наприклад, торкнуться теоретичного іспиту з ПРАВИЛ дорожнього руху, повідомляє сайт ДАІ. Сьогодні кандидат у водії має право на дві помилки. Згідно з новим регламентом, за кожну невірну відповідь екзаменований повинен відповісти на п’ять запитань. Якщо він відповість неправильно на три питання основного завдання або на один додатковий питання, іспит буде вважатися проваленим. Крім того, замість п’яти залишиться лише чотири елемента маневрування. які повинні будуть здати на майданчику кандидати на отримання водійських прав категорії «В», «С» і «D»: «зупинка і початок руху на підйомі з зупинкою на узвозі», «повороти на 90 градусів», «розворот і парковка» і «паралельна парковка заднім ходом». «Змійку» будуть здавати тільки на категорію «А». Регламентом також передбачена можливість приймання іспитів на автоматизованих автодромах.

Крім того, російська Державтоінспекція знову виступила з пропозицією заборонити керування скутерами і мопедами без водійського посвідчення. Увагу на цю проблему знову звернув заступник начальника Управління правового регулювання та пропаганди безпеки дорожнього руху ГУОБДД МВС Росії полковник поліції Володимир Шевченко. відзначаючи збільшилася кількість ДТП за участю водіїв малопотужних двоколісних транспортних засоби. За даними відомства, за перші 6 місяців 2012 року водії мопедів скоїли 3 020 аварій, що на 8,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. В результаті цих ДТП загинуло 170 осіб, що на 33,9% перевищує показники першої половини минулого року. Ще 3 343 людини постраждали, що також більше, ніж в минулому році (на 5,6%), передають «Вести» .

Крім того, після набрання чинності наказу автошколи не будуть приймати участі в організації здачі іспитів. пише Lenta.ru. Експерти вважають, що така міра допоможе зруйнувати корупційні зв’язки між інспекторами ДАІ та автошколами.

З проектом наказу можна ознайомитися на офіційному сайті МВС Росії. Свої пропозиції та зауваження щодо цього документу всі бажаючі можуть надіслати до 20 серпня на адресу електронної пошти exam@gibdd.ru.

Короткий опис статті: іспит в гибдд Бажаючі отримати водійські права скоро будуть здавати більш складний іспит. Волгоград, газета все для вас Волгоград, все для вас Волгоград, все для вас газета, все для вас, подати оголошення, подати оголошення в газету, безкоштовні оголошення, приватні оголошення, додати оголошення, оголошення газета безкоштовних оголошень, дати оголошення, розмістити оголошення, безкоштовні оголошення, дошка оголошень, дошка безкоштовних оголошень, подати безкоштовно оголошення, дошка безкоштовних оголошень, у Волгограді, безкоштовні оголошення Волгоград, безкоштовні оголошення в Волгограді

Джерело: ГИБДД ускладнить здачі водійського іспиту

Також ви можете прочитати