ГИБДД пропонує спростити іспит на права

07.09.2015

ГИБДД пропонує спростити іспит на права

ГИБДД і представники автошкіл направили в Московську міську думу пропозицію, яка передбачає скасування необхідності кандидатів на отримання водійських прав проходити практичні заняття на закритих майданчиках. Автори ініціативи пропонують дозволити учням одразу виїжджати в місто. Про це «Известиям» розповів керівник фракції КПРФ у міській думі Андрій Кличков.

На сьогоднішній день обов’язковою умовою для отримання автошколою ліцензії на здійснення відповідної діяльності є наявність у неї спеціального майданчика для практичних занять. Якщо організувати таке місце не вдається, то допускається можливість оренди його в інших аналогічних закладів.

«Москва в силу своєї щільної забудови не має можливості надати необхідну для отримання ліцензії автодромную базу кожній автошколі. Тому розумним рішенням стане можливість тренуватися на міських дорогах», – заявив Кличков, зазначивши, що кожен рік на права у столиці здають 200 тисяч людей і наявні майданчика не в змозі прийняти всіх охочих отримати водійські посвідчення.

Керівник фракції КПРФ у Мосміськдумі зазначив, що питання про скасування обов’язкового використання майданчиків для проходження навчання буде розглядатися спеціальною думської комісією у вересні. Після цього столичні депутати вирушать з конкретними пропозиціями до міського уряду.

Раніше представники Громадської палати виступили з пропозицією щодо введення обмежень для початківців водіїв. Зокрема, було запропоновано ввести рівні, перший з яких дозволить їздити тільки по вулицях зі швидкістю не вище 50-60 кілометрів на годину, а другий дасть можливість виїжджати на автомагістралі.

Короткий опис статті: гибдд іспит ГИБДД і представники автошкіл направили в Московську міську думу пропозицію, яка передбачає скасування необхідності кандидатів на отримання у… іспит на права,ГИБДД

Джерело: ГИБДД пропонує спростити іспит на права

Також ви можете прочитати