Екзаменаційні квитки онлайн правил дорожнього руху (гибдд), Іспит ПДД онлайн, здача іспиту ГИБДД, тести ПДР онлайн, Acars.

30.08.2015

Марафон ГИБДД

Іспит в ГИБДД це завжди хвилювання, нерви, адже успішна здача іспитів пдр — це дуже великий крок до отримання водійського посвідчення. Сьогодні, для того, щоб здати іспит в гибдд, є багато різної літератури, а також самі білети з ПДР, які доступні в будь-якому книжковому магазині або ж газетної наметі. Однак портал Acars пропонує своїм відвідувачам пройти іспит ПДД онлайн. Це значно заощадить Ваш час на підготовку. Адже для того, щоб вирішувати іспити пдр онлайн не потрібно щось купувати, кудись виходити. Досить мати доступ в інтернет. Квитки ПДР тепер доступні повсюдно.

Білети даі онлайн — це не що інше, як традиційний іспит в даі. Тест ПДР онлайн є офіційним виданням квитків даі. Крім того, наші квитки пдр онлайн — екзаменаційні білети з пдр 2013, їх офіційне дзеркало, тобто найсвіжіші з самими останніми оновленнями. Правила дорожнього руху 2013 містять ряд серйозних поправок, які відображені і в екзаменаційних білетах пдр.

Іспити пдр онлайн складаються з 40 квитків, в кожному з яких по 20 питань. Щоб здати іспит пдд дозволяється допустити максимум дві помилки. На іспит пдд онлайн відводиться 20 хвилин, як і на традиційний даі іспит. Повторимо, що екзаменаційні білети даі в електронній версії нічим не відрізняються від паперових тестів пдр. У цьому розділі сайту ви можете вирішувати екзаменаційні квитки прямо на дому. На сайті є всі 40 квитків, в яких представлена теорія водіння. Це офіційні квитки, затверджені ГИБДД, які вже внесені всі зміни правил на поточний момент. Електронні білети містять по 20 питань з різних галузей знання. Структура кожного квитка абсолютно аналогічна структурі квитків на екзамені.

Як користуватися онлайн квитками?

Всі квитки пронумеровані та розташовані по порядку. Для того, щоб приступити до тестування, вам необхідно вибрати будь-який квиток за номером. Після цього ви побачите перше питання. Питання мають по кілька варіантів відповіді. У разі необхідності, до них додаються схеми фотографії. Система відразу ж показує, чи правильно ви відповідаєте. На кожен квиток вам дається 20 хвилин.

Зверніть увагу: всі квитки дані з коментарями і підказками. Якщо якесь питання у вас викликає труднощів, досить просто викликати підказку. Таким чином, наш тест перетворюється у своєрідну автошколу на дому. Ви можете не тільки перевірити свої знання, але і повторити весь матеріал.

Інші види тестування

Нашим відвідувачам ми пропонуємо різні способи підготовки до іспиту в ДАІ. Різні види тестування дозволяють максимально ефективно здійснити повторення матеріалу, а також перевірити знання в різних ситуаціях. Крім поетапного проходження квитків, Acars також пропонує своїм відвідувачам пройти іспит ПДД по довільному квитку (емулятор здачі пдр), в якому формуються у випадковому порядку. Цей тест пдр корисний тим, хто вже досконально вивчив квитки ДАІ і хоче перевірити свої сили «непередбачуваним» питанням.

Також до ваших послуг марафон ПДР, який включає в себе всі 800 питань. Саме з цих питань формуються білети для іспиту. Марафон дозволить вам перевірити всі знання, які необхідні для проходження іспиту.

Здайте іспит з ПДР, не виходячи з дому, і тоді іспити в ГИБДД для Вас здадуться елементарним випробуванням.

Іспит ПДД онлайн — Ваш ключ до успіху в здачі іспиту в ДАІ!

Бажаємо удачі на іспитах!

Короткий опис статті: онлайн іспит гибдд

Джерело: Екзаменаційні квитки онлайн правил дорожнього руху (гибдд) — Іспит ПДД онлайн — здача іспиту ГИБДД, тести ПДР онлайн — Acars.uk

Також ви можете прочитати