Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати на Андроїд безкоштовно

28.06.2016

Іспити ГИБДД 2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати на Андроїд безкоштовно

Іспити ГИБДД 2016 — відмінна програма для людей, які бажають перевірити свої знання з водіння, не вилазячи з дому. Програма проста і зручна, що грає на руку користувачам, які слабо розбираються у комп’ютері.

При запуску програми вам буде запропоновано прослухати коротке керівництво по використанню програми. Після прочитання цього огляду ви отримаєте ту ж саму інформацію. Переваги цієї статті в тому, що якщо ви прослухали який – небудь фрагмент аудіозапису вам доведеться слухати її заново. А з цим оглядом ви зможете легко знайти цікаву для вас інформацію.

Слід зазначити, що програма має дві версії: безкоштовно та комерційна. Коли ви в перший раз увімкніть програму, ви будете користуватися безкоштовною версією, а потім за бажанням зможете активувати платну. Ціни на програму високі, але, як відомо, в мережі існує величезна кількість зламаних версій продукту. Але купувати програму варто, так як при цьому знімаються функціональні обмеження.

Розберемо стартове меню програми. Написано все зрозуміло, білим по сірому, програма також має музичний супровід. Нагорі красується велика напис «Правила дорожнього руху», ліворуч і праворуч вам представлені картинки різних транспортних засобів. Посередині наведено список основних підменю програми. Почнемо з кінця.

Вихід — завершення роботи програми екзаменаційні білети ПДР 2016 для Андроїд.

Про програму — основна інформація про продукт, пропозиція придбати платну версію, авторські права, контакти. Нагадуємо, що у нас на сайті знаходиться повна версія для скачування програми і абсолютно безкоштовно.

Таблиця штрафів — список попереджень або штрафів з наслідками (відбирання авторських прав, грошові компенсації).

Демонстрація — запуск аудіозаписи, в якій вам буде запропоновано ознайомитися з основними розділами програми.

Довідник ПДР 2016 для Android завантажити які можна і окремо — всі правила дорожнього руху Російської Федерації. Вони представлені у вигляді наочного списку.

Розділи тренувань. У цих підменю, ви перевіряєте свої навички з водіння. У разі неправильного відповіді, ви можете прочитати «Коментар до питання», в якому вам буде ясно і зрозуміло викладена ситуація та її вирішення. Також в цьому коментарі будуть наведені посилання на розділи підменю «ПДР». Кожна правильна відповідь позначається значком «ОК», ви дізнаєтеся, правильно іл ви відповіли на поставлене питання. При виконанні всіх завдань (якщо ви відповіли на всі запитання вірно) квиток також позначається відповідним значком. У безкоштовної версії продукту вам будуть доступні тільки 5 квитків із 40 можливих. Також є можливість скидання результатів, при якому всі вони анулюються.

Розділи іспитів – більш серйозний крок. До них слід приступати, тільки при виконанні всіх квитків, так як в них задаються самі складні питання. В іспитах правильні відповіді позначаються значками, результати будуть відомі тільки після закінчення тестування. Якщо ви допустили більше 2 помилок у своїй роботі, то іспит не буде зданий. Якщо ви придбали платну версію, то у вас будуть 20 хвилин для відповіді на запитання, якщо ні то тільки 1.

Короткий опис статті: екзаменаційні білети пдр 2014 Іспити ГИБДД — відмінна програма для людей, які бажають перевірити свої знання з водіння, не вилазячи з дому. Програма проста і зручна, що грає на руку користувачам, які, грає, зручна, проста, Програма, користувачам, комп’ютері, розбираються, слабо, вилазячи, водіння, програма відмінна, ГИБДД, людей, бажають, знання, перевірити, Іспити

Джерело: екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати на Андроїд безкоштовно

Також ви можете прочитати