Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно програму

28.06.2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016

Програма квитки ПДР — іспит в ДАІ.

Екзаменаційні білети ПДР 2016 – дуже корисна програма для всіх автолюбителів, що дозволяє підготуватися до здачі теоретичної частини іспитів.

Закрити тест

Як показує практика, ця утиліта також корисна і пішоходам, які зможуть завдяки їй зрозуміти дії водіїв у тій чи іншій ситуації. Утиліта містить завдання актуальної версії. Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно потрібно в першу чергу тим, хто готується складати іспити й отримувати водійське посвідчення. Завдяки продуманій схемі навчання і перевірки знань, дана програма може похвалитися ефективністю, тому з її допомогою можна легко вивчити правила дорожнього руху і підготуватися до здачі іспитів.

У програмі запасі 800 різних питань, які дозволяють оцінити підготовку початківця водія і його теоретичні знання. Для більшої зручності і ефективності всі питання в програмі збігаються з текстом питань офіційних квитків. До того ж всі ілюстрації до питань також абсолютно ідентичні до тих картинок, які розміщені в офіційних квитках. Програма проста в обігу, легка в розумінні і налаштуванні, тому з цим завданням справляться навіть новачки, які вперше сіли за комп’ютер. Програма Екзаменаційні білети ПДР 2016 завантажити ви зможете у нас, а процес установки займе мінімум часу.

До головних достоїнств програми можна віднести її корисність з точки зору навчання. Тут можна не тільки проходити тести і впізнавати свої оцінки, але й тренуватися. У програмі передбачений режим навчання, в якому вам буде запропоновано відповісти на питання 40-ка квитків. Час відповідей не обмежується, тому можна все обдумати і не поспішати з відповіддю. У режимі навчання програма дасть коментарі до кожного питання і до кожної відповіді, тому користувач зможе не тільки дізнатися правильну відповідь, але й дізнатися, чому він вірний. Проходячи тестування і дізнаючись правильні відповіді, користувач зможе відточити до досконалості свої знання та без проблем пройти іспити.

У програмі передбачений режим тестування, де все максимально реалістично, як на іспиті. Тут допускається лише 2 помилки, після чого іспит вважається проваленим і користувачеві доводиться починати все знову. В режимі тестування немає підказок, а коментарі виводяться тільки в разі перевищення ліміту відведеного часу або перевищення межі неправильних відповідей. Як показує практика, ця утиліта допомагає ефективно підготуватися до складання іспитів і запам’ятати ПДР.

Програма Екзаменаційні білети ПДР 2016 версія 3.6 скачати безкоштовно

Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно

Короткий опис статті: квитки іспит пдд Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно програму для комп’ютера або мобільного телефону. Екзаменаційні білети ПДР,2016,скачати,безкоштовно

Джерело: Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно програму

Також ви можете прочитати