Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно (категорії ABCD

03.07.2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016 ГИБДД категорій ABCD з поправками 2016

Автоэкзамен ПДР ГИБДД 2016 категорій ABCD

Екзаменаційні білети ПДР 2016 — призначені для самостійної підготовки до здачі теоретичного іспиту з правил дорожнього руху в ГИБДД і отримання водійського посвідчення категорій A B C D.

Для успішної здачі теоретичного іспиту з Правил Дорожнього Руху в ГИБДД необхідно розуміти принципи, на яких побудовано дорожній рух, представляти сенс обмежень і заборон, роль дорожніх знаків та розмітки, а не просто заучувати екзаменаційні білети ПДР, розібратися у всьому цьому Вам допоможе безкоштовний тест ПДР 2016 від Positron System.

Зручна система аналізу і статистики вбудована розробниками в програму іспиту ПДР, допоможе користувачеві розібратися у важких розділах квитків ПДР і вкаже пункти правил дорожнього руху, які були упущені з уваги.

Режим тренування іспиту ПДР 2016

Використовуючи програму Автоэкзамен ПДР ГИБДД 2016 кожен має можливість самостійно оцінити свою підготовку і знання з квитками ПДР 2016 для категорій A, B, C і D, представити свої шанси на теоретичному іспиті і, що найголовніше — в реальної дорожньої ситуації.

Алгоритм підготовки дозволяє освоїти квитки ПДР в найкоротші терміни, вивчити теорію і впевнено здати іспити для отримання водійського посвідчення.

Екзаменаційні білети ПДР 2015 — Режим підготовки

У програмі ПДР 2016 є різні режими роботи, які відрізняються за своїм методичним характеристиками:

  • Іспит — емулює складання теоретичного іспиту з Правил Дорожнього Руху в ГИБДД
  • Тренування — перевірка знань за квитками ПДР випадково вибраних з каталогу
  • Підготовка — навчання випадково вибраному списку питань з усіх квитків
  • Навчання — вивчення квитка або теми ПДР самостійно обраного з каталогу

Перед початком використання програми Autoexamen PDD 2016 розробники настійно рекомендують ознайомитися з особливостями кожного режиму для правильного і ефективного навчання.

Режим навчання екзаменаційними білетами ПДР 2016 ABCD

У пункті «Налаштування» користувач може вибрати час проведення іспиту від 1 до 20 хвилин, налаштувати коментарі і показ правильності відповідей в різних режимах, а так само вибрати базу екзаменаційних білетів для різних категорій водійських прав AB або CD, обнулити результати тестування і статистику.

Квитки ПДР 2016 для телефону або планшета на Android

Додатково у нас крім програми для комп’ютера з екзаменаційними білетами ПДР 2016 ABCD, можна безкоштовно скачати білети ПДР 2016 категорії «B» для телефону або планшета на базі Android від іншого розробника. Мобільний додаток дозволить проходити віртуальний іспит на здачу правил дорожнього руху в будь-якому зручному для Вас місці.

Звертаємо Вашу увагу, що програми включають в себе екзаменаційні квитки з поправками ПДР на 2016 рік.

в програмі і в мобільному додатку так само реалізовані нові правила проведення теоретичного іспиту в ГИБДД 2016, в яких користувач повинен за 20 хвилин виконати завдання складається з 20 питань, при цьому допускається не більше 2 помилок. За кожну помилку додається 5 питань з тієї ж теми і 5 додаткових хвилин на виконання.

Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно Ви можете по прямой ссылке, розміщеної нижче:

Короткий опис статті: квитки іспит пдд Скачати безкоштовно Екзаменаційні білети ПДР 2016 (категорії ABCD) для підготовки до здачі теоретичного іспиту з правил дорожнього руху в ГИБДД Екзаменаційні білети ПДР 2016, Скачати безкоштовно Екзаменаційні білети ПДР 2016, квитки ПДР 2016

Джерело: Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно (категорії ABCD)

Також ви можете прочитати