Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B), скачати безкоштовно

02.09.2015

Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B), скачати безкоштовно
Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B)

Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B) — додаток, яке допоможе підготуватися до складання теоретичного.

УВАГА: оновлена версія програми містить Правила Дорожнього Руху Російської Федерації в редакції від 7 квітня 2015 року і оновлену таблицю штрафів за порушення ПДР РФ, а так само всі нововведення 2015 року.

Зараз не вчиться водити машину тільки ледачий. У світлі таких подій програма «Екзаменаційні квитки ПДР 2015 (категорії A,B)» виявиться корисною для широкого кола користувачів, адже всі ми є або пішоходами, або водіями. Додаток швидко підготує вас до здачі теоретичної частини іспиту в ГИБДД. Утиліта складена з урахуванням всіх поправок у правилах дорожнього руху станом на січень 2015 року. Всього увазі користувачів пропонується 800 різноманітних питань, які перевіряють знання ПДР. Формулювання та ілюстрації квитків повністю збігаються з офіційними квитками ГИБДД, тому можна не побоюватися випадків, коли відклалися в зорової пам’яті картинки виявляться марними при здачі теорії.

Навчання проводиться у двох режимах. Спочатку користувач може потренуватися у вирішенні 40 квитків, не обмежуючись по часу. До кожного питання програма буде давати свій коментар, пояснюючи, чому тільки один з варіантів відповіді правильний. В режимі іспиту користувач може зробити максимум 2 помилки в згенерованих випадковим чином питаннях. Тут усі коментарі відключені і виводяться на екран тільки після того, як минув відведений час, перевищено поріг невірних відповідей або, навпаки, квиток вирішено з допустимою кількістю помилок. Повна версія програми з перерахованими вище можливостями вимагає реєстрації. У демо-версії доступна лише частина можливостей (5 тренувальних квитків замість 40 і коротка тривалість іспитового режиму – всього 1 хвилину).

Короткий опис статті: іспит пдд скачати Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B) — додаток, яке допоможе підготуватися до складання теоретичного іспиту в ГИБДД за категоріями A і B. Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B) , скачати, опис, установка, файли, завантажити

Джерело: Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B) — завантажити безкоштовно російську версію Екзаменаційні білети ПДР 2015 (категорії A,B) для Windows

Також ви можете прочитати