ДПА з математики 2014 9 клас, пробний онлайн іспит, варіанти, завдання

02.09.2015

єді з математики
ДПА з математики 2014, 9 клас

Структура екзаменаційної роботи 2014 року порівняно з попереднім роком не змінилася.Специфікація іспити державної підсумкової атестації опублікована на сайті ФИПИ у вигляді проекту до суспільно-професійного обговорення.

ДПА з математики складається з 26 завдань, розподілених на 2 частини. Частина 1 — 20 завдань базового рівня складності; Частина 2 — 4 завдання підвищеного і 2 завдання високого рівня складності. Загальний час виконання іспиту — 235 хвилин.

Даний демонстраційний тест відповідає специфікації і містить три модулі: Алгебра, Геометрія, Реальна математика.

Модуль Алгебра складається з 11 завдань: 8 — прості і 3 — складні. Модуль Геометрія складається з 8 завдань (5+3). Модуль Реальна математика складається з 7 простих завдань.

Бали, отримані за виконані завдання, підсумовуються. Максимальний бал — 38. Для проходження державної підсумкової атестації з математики потрібно набрати в сумі не менше 8 балів за всю роботу, з них не менше 3-х балів за модулем Алгебри і 2-х балів за модулями Геометрія і Реальна математика.

На цій сторінці варіанти ДПА з математики 9 клас створюються з банку завдань сайту шляхом випадкового вибору.

Завдання забезпечені відповідями, після виконання завдання можна переглянути його рішення.

Рекомендуємо використовувати онлайн тест для підготовки до ДПА з математики. як пробний іспит.

При виконанні завдання Ви можете відключитися від Інтернету. Коли закінчите вирішувати завдання — натисніть кнопку «Перевірити завдання» (без підключення до Інтернету).

При кожному перезавантаженні сторінки створюється новий, унікальний тест.

Короткий опис статті: іспит Підготовка до ЄДІ з математики, варіанти, тести, конспекти з математики, алгебри, геометрії математика, алгебра, геометрія, ЄДІ, ГДЗ, варіанти, тести, урок, планування

Джерело: ДПА з математики 2014 9 клас, пробний онлайн іспит, варіанти, завдання і тести

Також ви можете прочитати