ДПА з математики 2013 9 клас, пробний онлайн іспит, варіанти, завдання

08.09.2015

єді з математики
ДПА-2013, 9 клас

Специфікація іспити державної підсумкової атестації в 2013 році затверджена 31 жовтня 2012 р. і опублікована на сайті ФИПИ.

Іспит складається з 26 завдань, з яких 20 — базового рівня складності і 6 — підвищеного рівня складності. Загальний час виконання іспиту ДПА — 235 хвилин.

Демонстраційний тест підготовлений згідно специфікації і містить три модулі: Алгебра, Геометрія, Реальна математика.

Модуль Алгебра складається з 11 завдань: 8 — прості і 3 — складні. Модуль Геометрія складається з 8 завдань (5+3). Модуль Реальна математика складається з 7 простих завдань.

Бали, отримані за виконані завдання, підсумовуються. Максимальний бал — 38. Для проходження державної підсумкової атестації з математики потрібно набрати в сумі не менше 8 балів за всю роботу, з них не менше 3-х балів за модулем Алгебри і 2-х балів за модулями Геометрія і Реальна математика.

Варіанти і завдання ДПА з математики 9 клас формуються шляхом випадкової вибірки з обширної бази завдань сайту.

Всі завдання забезпечені відповідями, більшість завдань мають рішення, які можна переглянути після його виконання і перевірки.

Рекомендуємо використовувати онлайн тест для підготовки до ДПА з математики. як пробний іспит.

При виконанні завдання Ви можете відключитися від Інтернету. Коли закінчите вирішувати завдання — натисніть кнопку «Перевірити завдання» (без підключення до Інтернету).

При кожному перезавантаженні сторінки створюється новий, унікальний тест.

Короткий опис статті: іспити Підготовка до ЄДІ з математики, варіанти, тести, конспекти з математики, алгебри, геометрії математика, алгебра, геометрія, ЄДІ, ГДЗ, варіанти, тести, урок, планування

Джерело: ДПА з математики 2013 9 клас, пробний онлайн іспит, варіанти, завдання і тести

Також ви можете прочитати