Допуск СРО . Отримання допуску СРО, підвищення кваліфікації будівельників .

28.06.2016

Підвищення кваліфікації будівельників

Підвищення кваліфікації будівельників варто — 4 500рублей.

Вартість підвищення кваліфікації будівельників залежить від обраної теми навчання, форми навчання (стаціонарно чи на дистанційній основі), а також від кількості фахівців, одночасно заявлених на курси підвищення кваліфікації.

Наша компанія організовує підвищення кваліфікації будівельників за навчальними програмами, рекомендованих та затверджених Національним об’єднанням будівельників.

Підвищення кваліфікації будівельників необхідно чинності вимоги законодавства про СРО в будівництві, тому, здобувачеві допуску СРО необхідно забезпечити підвищення кваліфікації будівельників своєї фірми, щоб отримати позитивне рішення саморегулівної організації, про видачу допуску СРО.

Наша фірма організовуєпідвищення кваліфікації будівельників Вашої компанії, яка вступає в саморегулівну організацію в будівництві або проходить перевірку СРО. Підвищення кваліфікації будівельників здійснюється у провідних навчальних центрах р. Москви і Санкт-Петербурга, які мають ліцензію та державну акредитацію. Звертаємо Вашу увагу на те, що наші партнери — навчальні центри підвищення кваліфікації, які входять у реєстр рекомендованих освітніх установ Національного об’єднання будівельників або є державним ВУЗом з багаторічною історією. Підвищення кваліфікації будівельників проводиться за програмою навчання розроблених відповідно до вимог СРО в будівництві та їх об’єднань.

Підвищення кваліфікації будівельників проводиться не рідше 1 разу в 5 років, після закінчення навчання в профільному навчальному закладі за відповідною спеціальністю.

Підвищення кваліфікації фахівців для СРО включає в себе короткостроковий вид навчання, тривалістю 72 години з питань конкретного будівельного виробництва, згідно обраної програми.

Підвищень кваліфікації будівельників якість знань, отриманих фахівцями в процесі дистанційного навчання (інтернет-навчання), не поступається рівню підготовки підвищення кваліфікації при відвідуванні лекцій на стаціонарній основі, тому вибір форми навчання залишається за Вами!

По закінченні навчання фахівець отримує посвідчення про короткострокове підвищення кваліфікації з обраної тематики. По закінченню навчання слухач отримує посвідчення про підвищення кваліфікації будівельників державного зразка, що не викличе сумнівів саморегулівної організації в будівництві, в частині його відповідності вимогам СРО, враховуючи, що навчальний центр, в якому ми пропонуємо Вам пройти підвищення

кваліфікації будівельників, включено до реєстру НОСТРОЯ рекомендованих освітніх установ. Для того, щоб фактично приступити до процесу підвищення кваліфікації, Вам необхідно заповнити заявку на навчання, вибрати тему підвищення кваліфікації, форму навчання, вказати Ф. І. Про слухача.

Телефонуйте, і фахівці нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію з питання

вибору навчального центру, тематичного плану навчання та форми навчання!

Короткий опис статті: підвищення кваліфікації Допуск СРО | Отримання допуску СРО, підвищення кваліфікації будівельників | Підвищення кваліфікації будівельників Допуск СРО | Отримання допуску СРО, підвищення кваліфікації будівельників | Підвищення кваліфікації будівельників

Джерело: Допуск СРО | Отримання допуску СРО, підвищення кваліфікації будівельників | Підвищення кваліфікації будівельників

Також ви можете прочитати