Десять порад здає іспит

05.08.2015

Десять порад здає іспит

 • Приходьте підготовленим; встаньте раніше перед іспитом.

Візьміть з собою все необхідне: ручки, олівці, калькулятор, словник, годинник. Це дасть вам можливість сконцентруватися на завданні.

 • Розслабтеся і не втрачайте віру в себе.

  Намагайтеся не хвилюватися. Не розмовляйте з іншими студентами перед іспитом: хвилювання заразливо. Замість цього нагадайте собі, що ви добре підготовлені і здасте іспит добре. Якщо ви хвилюєтеся перед іспитом або під час нього, зробіть кілька повільних глибоких зітхань, щоб розслабитися.

 • Будьте спокійним, але зібраним.

  Займіть зручне місце. Переконайтеся, що у вас достатньо місця для роботи. Зберігайте пряму поставу.

 • Перегляньте завдання (якщо воно не синхронізоване).

  Відведіть 10% часу на уважне читання завдання, виділення основних моментів і прийняття рішення, як розподілити відведений вам час. Плануйте легкі питання на початок, а найбільш складні — на кінець. Після того, як прочитаєте питання, накидайте ідеї, які зможете використовувати при відповіді.

 • Відповідайте на питання в продуманому порядку.

  Почніть з легких запитань, відповіді на які ви знаєте, і які високо оцінюються. Наостанок варто залишити питання найбільш важкі, які вимагають великої кількості викладок, або ті, які принесуть мало балів.

 • Якщо треба вибрати правильні відповіді з декількох можливих, визначитеся, коли можна вгадувати

  Спочатку видаліть відповіді, неправильність яких ви впевнені. Завжди користуйтеся угадыванием, якщо за це не годиться штрафних очок або ви можете виключити варіанти. Не користуйтеся угадыванием, якщо не маєте достатніх підстав для вибору і якщо вгадування штрафується. Оскільки перший вибір зазвичай буває правильним, не міняйте своїх відповідей, поки впевнені в їх правильності.

 • Під час письмового іспиту обміркуйте, що збираєтеся написати.

  Складіть план, включивши в нього ідеї, які збираєтеся викласти. Пронумеруйте цей список у відповідності з порядком, в якому ідеї будуть викладатися .

 • Під час письмового іспиту викладайте по суті.

  Викладіть свою основну ідею в першому реченні. У першому абзаці зробіть огляд всього твору. Далі розкрийте викладені концепції більш детально. Підкріпіть свої твердження додатковою інформацією, прикладами, цитатами з підручників і конспектів.

 • Відведіть 10% часу тестування на перевірку.

  Перегляньте всі тести; не зупиняйтеся, поки не перегляньте всі пункти.

  Переконайтеся, що відповіли на всі питання.

  Перевірте орфографію, граматику, пунктуацію у своїй роботі.

  Перевірте математику на наявність помилок через неуважність (наприклад, розстановку десяткових ком). Протиставте точне рішення математичних завдань приблизними оцінками.

 • Проаналізуйте свої результати

  Кожний іспит готує вас до наступного. Визначте, яка із стратегій вам більше підходить. З’ясуйте, які для вас не годяться, і надалі ними не користуйтеся. Використовуйте свої тести під час підготовки до іспиту за весь курс.

 • Короткий опис статті: як здати іспит Десять порад здає іспит/Тестування серії/Рекомендації та стратегії учням

  Джерело: Десять порад здає іспит

  Також ви можете прочитати