Авторські курси флористики: школа флористики, курси флористів зрозумілою мовою за 3.

28.06.2016

Варіанти програм

Що ви отримуєте по закінченні?

У рамках базового курсу «Основи європейської флористики» Ви познайомитеся з історією розвитку аранжування квітів і з сучасними тенденціями, стилями і техніках створення букетів і флористичних композицій, дізнаєтеся про правила і прийоми роботи інструментами і матеріалами, про підготовку і зберігання зрізаних квітів і про те, як упакувати букет або композицію. Велику увагу ми приділяємо практичних занять: отримавши всі необхідні теоретичні знання студенти закріплюють їх під керівництвом досвідчених педагогів на практиці, використовуючи в своїх роботах різноманітний рослинний матеріал (квіти і зелень).

Поглибити отримані базові знання по мірі появи інтересу або робочої необхідності Ви зможете на наших тематичних міні-курси та майстер-класах. Наприклад, для тих, хто збирається зайнятися флористичним оформленням весіль, буде цікавий однойменний тематичний курс «Весільна флористика». розповідає про проектуванні та втіленні флористичного оформлення будь-якого весілля.

Комусь буде цікаво навчитися за одне або декілька занять створювати своїми руками милих «тваринок» з живих квітів. Ласкаво просимо на наш майстер-клас «Тваринки з квітів» або дізнатися що таке «Флористичний колаж» і виконати своїми руками кілька робіт в найбільш популярних техніках.

А хто захоче порадувати себе в передсвяткові дні «Новорічної, Різдвяної або Великодньої композицією», «Креативної ялинкою». виконаної своїми руками або святково оформленої пляшкою Шампанського .

Дуже затребуваний майстер-клас « Креативна упаковка подарунків». На ньому Ви дізнаєтеся не тільки про стандартні засоби пакування подарунків (коробок тощо), але і про те, як їх прикрасити, використовуючи квіти і декоративні матеріали.

Декораторам і флористів, оформляє великі святкові заходи і інтер’єри, в яких неможливо використання живих рослин, може бути цікаві та корисні майстер-класи «Робота зі стабілізованими рослинами», «Робота з штучними квітами і рослинами» і « Робота з сухоцвітом».

У нас в програмі багато майстер-класів, на які може прийти будь-хто без попередньої підготовки і навчитися «творити» з квітів, при цьому забрати додому свої флористичні твори.

Запрошуємо Вас на курс японської аранжування квітів — Ікебана за програмою школи «Согэцу». На заняттях Ви познайомитеся з стародавнім японським мистецтвом, раніше доступним лише представникам японської знаті. Повірте, Ви подивіться на навколишній Вас світ інакше! «Ікебана народжується у зіткненні природи і людини. Шлях мистецтва Ікебана – це зіткнення життя людини і життя природи. Ікебана може створюватися в будь-якому місці, будь-якою людиною. Для неї немає націй і ні державних кордонів, вона рухається по всьому світу, як течія річок, як подих вітру»,- говорив творець школи «Согэцу» Софу Тэсигахара.

Парафіян Православних Храмів, бажаючим оволодіти основними правилами і техніками флористичної майстерності для того, щоб професійно, красиво і якісно прикрашати свої Храми, ми пропонуємо курс «Православна флористика» під керівництвом досвідченого педагога з великим стажем оформлення Храмів Москви і Підмосков’я – Кузнєцової Н.Ст.

Ми раді поділитися з Вами своїми знаннями та вміннями. Дивіться докладні програми наших курсів і майстер-класів з флористики і вибирайте!

А якщо Вас цікавлять ще якісь теми, пов’язані з аранжуванням квітів, флористичними оформлення або іншими проявами участі квітів і рослин в нашому житті, — звертайтеся і ми створимо. Вас цікавить курс або майстер-клас!

Короткий опис статті: безкоштовні курси Курси флористики для декораторів і творчих людей. Заняття на курсах флористики ведуть затребувані фахівці.

Джерело: Авторські курси флористики: школа флористики, курси флористів зрозумілою мовою за 3.5, 4 або 5 місяців. Навчання флористики

Також ви можете прочитати