15 Типових помилок на іспиті пдр, як здати іспит пдд даі.гибдд.

08.09.2015

Tweet 15 типових помилок на іспиті пдр, як здати іспит пдд даі/гибдд.

При здачі Іспиту з Правил Дорожнього Руху здійснюється багато різних помилок. Ми вибрали для Вас 15 типових помилок, приділивши увагу яким і розібравшись у них, Ви зможете успішно здати іспит пдд і отримати водійське посвідчення.

1 Помилка. 15 Типових помилок на іспиті пдр, як здати іспит пдд даі.гибдд.

15 Типових помилок на іспиті пдр, як здати іспит пдд даі.гибдд.
2 Помилка.

На перехресті одночасно з працюючим світлофором і знаками пріоритету може перебувати регулювальник. В даному випадку саме він визначає черговість проїзду. Найчастіше запам’ятати вказівки регулювальника для багатьох дуже важко.

Рис.1 Рух дозволено лише направо.

Рис.2 Рух дозволено тільки прямо і направо.

Рис.3 Рух дозволено в усіх напрямках.

Рис.4 Рух заборонено.

Рис.5 Рух заборонено.

Рис.6 Рух заборонено з усіх боків.

Для руху трамваїв дозволеним напрямком завжди буде, так зване, напрям » з рукава в рукав «. Операясь на дозволені напрямки руху трамваїв можна запам’ятати можливі варіанти руху безрельсовых ТЗ на перехресті:

а) якщо трамваю дозволено тільки направо, то і безрейковими ТЗ лише праворуч;

б) якщо трамваю тільки прямо, то безрейковими ТЗ можна прямо і праворуч;

в) якщо трамваю дозволено тільки наліво, то безрейковими ТЗ у всіх напрямках. Відповідно якщо рух трамваю заборонено, то і безрейковими МС теж.

Так само будьте уважні, по якій смузі Ви рухаєтеся. Якщо регулювальник, наприклад, дозволяє рух прямо і направо, а Ви стоїте в другому ряду, то праворуч Ви повернути не можете, тому що поворот направо здійснюється тільки з крайнього правого ряду.

Детальніше про сигнали і жести регулювальника з великими картинками

3 Помилка.

Оману багатьох, що трамваю необхідно поступатися дорогу завжди. Трамвай дійсно відноситься до тієї категорії ТЗ, які часто мають перевагу по відношенню до безрейковими ТЗ, але тільки в тому випадку, якщо трамвай і безрельсовое ТЗ перебувають в однаковому становищі:

б — Ви з трамваєм знаходитесь на однакових за значенням дорогах (обидва » головною » або обидва на » другорядної «), а також якщо перехрестя » нерегульований-рівнозначний «. Не залежно від того хто з якого боку знаходиться.

«Перехрестя рівнозначний — трамваї пропускаємо однозначно»

Короткий опис статті: іспити з правил дорожнього руху Виправте 15 типових помилок на іспиті пдр,здати іспит пдд іспит пдд, квитки пдр,здати іспит пдд, іспит правил дорожнього руху, пдр квитки пдр онлайн, пдр тести, іспит пдд онлайн, квитки пдр, гибдд пдр, правила дорожнього руху, пдр, екзаменаційні білети пдр, іспит даі, іспит гибдд, пдр онлайн

Джерело: 15 типових помилок на іспиті пдр, як здати іспит пдд даі/гибдд.

Також ви можете прочитати